2025 FREESTYLE

Album cover art for "2025 FREESTYLE" by Smack

Smack - Rap, Freestyle

2025 FREESTYLE

0 Plays

Duration: 3:42

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Text skladby "2025 FREESTYLE"] [Intro] Třináct, třináct Yo, yo, yo (Beep, hey, hey, hey, hey, hey) Hm, třistyle, čtyřistyle Brr, huh [Verse 1] Badman Don (Badman) Nedělám věci tak jak on (Ne) Protože nejsem random klon (Nejsem) A tohleto neni tamten song Jsem úplně jinde – Grim Fandango Přišel jsem a nastal zlom To, že si toho nevšimli je fakt jedno (Mám v píči) To, že si toho nevšimli je f— (F, f, f) Nesnažim se zapadnout Dávno nechci nikoho napadnout [?], když slyšej mý bars Aby si říkali: "Jak ho to mohlo napadnout?" Slam dunk jako Giannis Antetokounmpo Jsem na horách a fakt se nechystám tam dolů (Ne) Píčo, fuck them man, co se ani nezeptaj, jak jsi na tom Vládnu a tvořim jako Achnaton Nechápou mou vizi, píčo, na shledanou Můj sound je jinde jako reggae a dub A oni furt dál zněj jako reggaeton A je to tak se všim jako za komoušů Všechno se tady snaží znít jako něco Všechno se tady snaží znít jako všechno Akorát z Wishe, já mám jinej magnetofon Každej rok jinej sound jako chameleon V jinejch zemích by vás nepustili na mikrofon Rozeberu vás na sračky jak psycholog My děláme music, běžte hrát na xylofon Dlouho jsem nechtěl bars, ale když to vidim Nemůžu to nechávat na potom Vidim to a musim lítat raketou Do vesmíru, vy si tady shořte – armageddon V Česku je snad každej fakt lobotom Nemůžeš prcat se mnou, tak to pochop (Chápeš?) Každej Don ví, kdo je Don A jestli ne, tak je to asi fejkovej Don Nejsem lil' jako Napoleon, ani big jako Megalodon Stejně to oba maj za sebou (Jsou dead) Teď jsem tu já, ostatní ať pojebou Stejně mě můžou všichni hulit na kolenou Stejně když jdu kolem, tak říkaj: "Hele, on" (Hele, on) Všechny holky mě prosej o foto Říkám: "Jo a potom mizim Praha–London" Oheň furt dál hoří jak molotov Píčo, hlas jak zvon, baddadan on Ty jsi baddadan who? Baddadan kdo? Chceš dělat D&B a tady ten sound Ale znáš maximálně tak baddadan song (Baddadan, baddadan) [Verse 2] A číslo jedna je Smack One Muziku miluju už od doby, kdy mi byly jen dva Nikdy mi nebyla jedno Je to moje láska, pro tebe je to děvka Chtěl jsem dávat trojky a čtyřky Ale na účtě jsem měl sotva 5K (Bůra) Neměl jsem na mysli 666, když jsem založil A51 Narodil jsem se 7. června Blíženec, víc hlav – to je chiméra První velká vzpomínka – '89, konec komunistickýho pekla V deseti první cígo, [?] V jedenácti jsem měl prvního špeka AKA brko ganji, ve dvanácti jsem dostal kus skéra Třináct neni nešťastný číslo, začal jsem dávat na papír písmo Poznal jsem Fuckstroye, to je real bro Jsme kruh jak 3,14, ty píčo (Chápeš?) V patnácti první noc na stanici Chtěli ať řeknu jména, řek jsem, že radši chcípnu (Chcípnu) Tenkrát mi nešlo napsat šestnáct bars Ale aspoň jsem byl dobrej v prodávání weedu (Hustlil) Jsem revoluční kluk jak 17. listopad, ale to už jsem zmínil Osmnáct plus – moje rýmy Ale jen mírně, vždycky je v tom nějakej meaning Lidi seklý v 19. století, furt dissujou weed, je to k smíchu Snad to nebude až za dalších dvacet let legal Ale kdyby jo, tak to stejně budeme mít furt [Pre-Chorus] Nedělej, že nevíš (Ah, ah) Nedělej, že nevíš, kdo jsem já (Já) Nedělej, že nevíš (Ah) Nedělej, že nevíš, kdo je Big Smack Disrespect Dělá, že neví, kdo Big Smack je (Cože?) Víš to moc dobře, přiznej se Zhrzenej swag je moc vtipnej swag, haha (Haha) [Chorus] Nedělej, že nevíš (Ah, ah) Nedělej, že nevíš, kdo jsem já (Já) Nedělej, že nevíš Nedělej, že nevíš, kdo je Big Smack Disrespect (Disrespect) Dělá, že neví, kdo Big Smack je (Cože?) Víš to moc dobře, přiznej se (Mrdko) Zhrzenej swag je moc vtipnej swag, ty dickheade (Hahaha) [Outro] Yes, tohle jsem napsal Za tři a půl minuty Kreténi Hahaha

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Smack