Побєда (Victory)

Album cover art for "Побєда (Victory)" by Скрябін (Skryabin)

Скрябін (Skryabin) - Pop

Побєда (Victory)

0 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Куплет 1] Я їздив на побєдi там де рiвно i по горах Ше я їздив i по лiсi? Де ведмедi жиють в норах Я купу всього видiв, купу всього чув i мав А багато ще такого, що я навiть i не знав Я лягаю на диванi i не хочу засинати Зараз буде Музобоз i я хотiв би там заграти Де я був i що я бачив, вже нiчого не пам`ятаю А для того завтра рано на побєдi виїзжаю [Приспів] Я вже синiй, бо так кожен день Цiлий день я їду в своїй побєдi Цiлу нiч вона може, але я засинаю Але я доїду, бо музика грає Бо музика грає Бо музика грає [Куплет 2] I знову через поле, через лiс i через гай Я їду на побєдi, збоку пташки пролiтають Я знаю всi дороги, ну, а може i не знаю Та я просто скоро їду, мене ровер обганяє Я дуже сильно люблю вишивати на побєдi Вона має грубi дверi, як у школi в туалєтi Я їду, вiтер дує iо, аж кола вiдлiтають Вже коли повiдлiтають, то нiхто не полапає [Приспів] Я вже синiй, бо так кожен день Цiлий день я їду в своїй побєдi Цiлу нiч вона може, але я засинаю Але я доїду, бо музика грає Бо музика грає Бо музика грає

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Скрябін (Skryabin)