Дякую Люди (Thank you people)

Lyrics
[Текст пісні "Дякую Люди"] [Куплет 1] І знову народ, і знову концерт І ми один до одного, як завжди, прийдем! Клуб, стадіон, квартира, підвал Нема такого місця, де би ше ми не заграли Ми кричали і співали Танцювали і скакали Хмари в небі розганяли Ми кричали і співали! [Приспів] Дякую, люди! За то, шо ви з нами За то, шо ми живі Дякую, люди! За то, шо ви кращим робите світ Дякую, люди! Ми сто разів об'їхали навколо землі Дякую, люди! У кожному місті і в кожному селі Дякую, люди! Дякую, люди! [Куплет 2] А потім готель, дорога, вокзал Я своє життя би ні на шо не проміняв Автобус - десять років це для нас, як другий дім А вечером на сцену, літрами адреналін Ми кричали і співали Танцювали і скакали Хмари в небі розганяли Ми кричали і співали! [Приспів] Дякую, люди! За то, шо ви з нами За то, шо ми живі Дякую, люди! За то, шо ви кращим робите світ Дякую, люди! Ми сто разів об'їхали навколо землі Дякую, люди! У кожному місті і в кожному селі Дякую, люди! Дякую, люди! Дякую, люди! За то, шо ви з нами За то, шо ми живі Дякую, люди! За то, шо ви кращим робите світ Дякую, люди! Ми сто разів об'їхали навколо землі Дякую, люди! У кожному місті і в кожному селі Дякую, люди! Дякую, люди!
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...