Осінь-зима (Remix)

Lyrics
[Текст пісні "Осінь-зима (Remix)"] [Куплет 1] А я тобі розкажу, коли настрою нема: Дерева засихають, хм-м, то є зима Сльози замерзають, бо зима, то зима І в тебе зима, і в мене зима В старому магазині і вітрини нема Колись її розбили, коли була зима Я добре пам'ятаю, що зима, то зима Холодна зима, кольорова зима Всі ходять на роботу, як нічого нема І хмари постояти стали - довга зима По радіо казали, що зима є зима Мені би покурити шось - ні в кого нема По стінах моїх лазив десь маленький павучок Він лапав ціле літо жирні мухи на гачок А потім видно хтось сказав - зима є зима І тільки сніг пішов, а павука вже нема [Приспів] По осені приходить зима... По осені приходить зима-а-а... По осені приходить зима... По осені приходить зима-а-а... По осені приходить зима... По осені приходить зима-а-а... По осені приходить зима... По осені приходить зима-а-а... [Куплет 2] Я маю чорний ровер, я давно його мав І всіх кобіт, шо знаю вже на рамі поката-катав Завіз його в гараж, бо зима, то зима Кольорова зима, чорно-біла зима То вже напевне всьо, шо я хотів тобі сказати Дарую тобі білий сніг, бо як не дарувати Ти добре пам'ятаєш, що зима, то зима Холодна зима, тепла зима [Приспів] По осені приходить зима... По осені приходить зима-а-а... По осені приходить зима... По осені приходить зима-а-а... По осені приходить зима... По осені приходить зима-а-а... По осені приходить зима... По осені приходить зима-а-а... [Програш] [Аутро] По осені приходить зима-а-а... По осені приходить зима-а-а...
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...