Люди чекають (People are waiting)

Lyrics
[Текст пісні «Люди чекають»] [Куплет 1] Я назбираю гроші, сяду на поїзд І як завжди на самі ліпші місця білет Під теплий чай найду огризок паперу І так народиться зовсім новий куплет [Приспів] Воу-о, везе мене поїзд Стукають колеса відомий ритм Воу, пролітають перони Люди на перонах чекають зими [Куплет 2] В купе моєму є вікно-телевізор З дитинства люблю, то найліпше на світі кіно Машини там чекають на переїздах І незнайомі люди кличуть мене, е [Приспів] Воу-о, везе мене поїзд Стукають колеса відомий ритм Воу, пролітають перони Люди на перонах чекають зими [Приспів] Та-ра-ра-рай-ра-ра-ра-рам Та-ра-рам-та-ра-ра-тай-там [Куплет 3] Мене попереду чекають вокзали І ті кіоски, шо не мають вчорашніх газет Після концерту я спакую гітару І знов на самі ліпші місця білет [Приспів] Воу-о, везе мене поїзд Стукають колеса відомий ритм Воу, пролітають перони Люди на перонах чекають зими Во-о-о, а поїзд їде-іде Во-о-о, а ми чекаєм зими [Аутро] Ува-а-а-а-а Уаа-а-а-а-а
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...