Сліди (Marks)

Lyrics
[Текст пісні "Сліди"] [Куплет 1] Вулиці міста засипані снігом По снігу люди бігали Ходили собі цілий день хто куди Без задньої думки лишали сліди Кожен слід - інша людина Інша секунда, інша година Цікаво, якщо по слідам цих піти Куди вони можуть мене привести? [Приспів] Сумно, коли нема Холодно, коли зима Напевно, щоб було знов чарівно Має бути часом Сумно, коли нема Холодно, коли зима Напевно, щоб було знов чарівно Має бути сумно [Куплет 2] Люди ходять по своїм маршрутах Зустрічаються то там, то тут Рідше, частіше, як на світлофорах Часом кивають, а часом говорять Часом дороги їх паралельні Вечір, ніч, ранок і день Люди до себе, як сніг прилипають Сліди розійшлися - і люди скучають... [Приспів] Сумно, коли нема Холодно, коли зима Напевно, щоб було знов чарівно Має бути часом Сумно, коли нема Холодно, коли зима Напевно, щоб було знов чарівно Має бути сумно [Куплет 3] Люди є різні, їх так багато А по слідах ти не можеш впізнати За ким ти підеш і, як воно буде? Далеко зайдеш, чи скоро забудеш? Сліди є маленькі і є глибокі На декілька днів і на тисячі років Хочеться так наступати на землю Ніколи не мріючи, щоби їх стерли... [Приспів] Сумно, коли нема Холодно, коли зима Напевно, щоб було знов чарівно Має бути часом Сумно, коли нема Холодно, коли зима Напевно, щоб було знов чарівно Має бути сумно [Аутро] Сумно Холодно Напевно Сумно Сумно Холодно Напевно, щоб було знов чарівно Має бути сумно!
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Андрій Кузьменко (Andrii Kuzmenko)