Най буде дощ (Let it rain)

Lyrics
[Текст пісні "Най буде дощ"] [Куплет 1] Той вітер то страшний дивак I зовсім робить всьо не так Якби я силу його мав До купи хмари би збирав [Приспів] Най буде дощ Най миє нас Най миє бруд За весь той час [Куплет 2] Зимні краплі моїх сліз Вкрили землю як роса Хто не спав не бачив снів А я завжди тільки спав Через то коли відкрив Очі сльози потекли Не спинити вже тих сліз Такі файні були сни [Приспів] Най буде дощ Най миє нас Най змиє бруд За весь той час [Куплет 3] Втікає дим крізь пальці Не втримати його в руках I скільки не старайся Він собі як вільний птах А я так хтів тримати дим Затиснув пальці аж до крові Та залишились пусті Мої скривавлені долоні [Приспів] Най буде дощ Най миє нас Най змиє бруд За весь той час
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...