Я Йшов (I Went)

Lyrics
[Інтро] Я йшов Я йшов [Куплет 1] Я думав замало шо ти менi давала Бо дуже-дуже мало багато ти не мала [Приспів] Я йшов Я йшов Я йшов Я йшов і йшов Я йшов Я йшов Я йшов Я йшов і йшов [Куплет 2] Я думав замало багато ти не дала Багато ти не мала i може всьо вiддала А я хотiв багато хтiв зовсiм не вставати Пiшов собi шукати не став тебе лапати [Приспів] Я йшов Я йшов Я йшов Я йшов і йшов Я йшов Я йшов Я йшов Я йшов і йшов [Куплет 3] Так добре було зразу як ти багато мала Могла багато дала а потiм вже не мала Ше далi було гiрше ше далi холоднiше Але менi замало шо ти менi там... Я скоро вже не прийду бо ше менi замало Шо з того шо тут зимно як ти вже всьо вiддала [Приспів] Я йшов Я йшов Я йшов Я йшов і йшов і йшов Я йшов Я йшов Я йшов Я йшов і йшов [Скіт] Шо з того шо ти давала Ти ж нiчо не мала [Рефрен] Я йшов [Куплет 4] Тi твої синi очi багато ти не хочеш А я хотiв багато а ти менi не дала Ти певно i не мала а може не давала Я скоро ше не прийду шо з того шо тут зимно [Приспів] Я йшов Я йшов Я йшов Я йшов і йшов Я йшов Я йшов Я йшов Я йшов і йшов [Аутро] Ну я тодi йшов Я йшов Я йшов Я йшов Я йшов і йшов Я йшов Я йшов Я йшов Я йшов...
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...