Діти (Children)

Lyrics
[Текст пісні "Діти"] [Куплет 1] Коли з тобою ми ходили до школи Ми були діти і тому було добре То було круто і їли ми жувачку І цілувалися – то було дуже смачно А потім вже коли ми вчились в інститутах Ми були діти і знов нам було круто Замість на пари ходили по барах Там пили пиво і шпори писали [Приспів] Чи є гроші в мене, чи їх нема Ніколи ти не залишишся одна Чи є гроші в мене, чи їх нема Нам буде добре, ти не будеш сама Чи є гроші в мене, чи їх нема Ніколи ти не залишишся одна Чи є гроші в мене, чи їх нема Нам буде добре, ти не будеш сама [Куплет 2] Ми стали старші і ходим на роботу Тепер ми маємо до іншого охоту Ми маєм діти і любим з ними бути Ми загаряєм у Єгипті і то круто Коли ми станемо старими пеньками І під під'їздами чесати язиками Нам буде гарно, бо знову ми як діти І буду я тебе так само любити [Приспів] Чи є гроші в мене, чи їх нема Ніколи ти не залишишся одна Чи є гроші в мене, чи їх нема Нам буде добре, ти не будеш сама Чи є гроші в мене, чи їх нема Ніколи ти не залишишся одна Чи є гроші в мене, чи їх нема Нам буде добре, ти не будеш сама
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...