Nejlepší

Album cover art for "Nejlepší" by Smack & Marat

Smack & Marat - Rap, Český Rap

Nejlepší

0 Plays

View Album

Lyrics

Language:

[Verse 1: Smack] Lepší, lepší, lepší, lepší Jak si můžeš myslet, že seš lepší Pořád se mi dělá zle ze všech těch lží Nejde bejt lepší než ten nejlepší (Nejde) Jak si můžeš brát do huby můj rap Můj rap je nasranej a chce tě zbít Jak můžeš říkat, že děláš grime líp Než jedinej českej grimovej MC (Jak?) A Marat grime ani nedělá Stejně je mnohem lepší než kterejkoliv z vás Máme to a vám se ani nejde smát Je mi trapně pokaždý, když začnete lhát (Vždycky) Jako když říkáte že jste art, nejste art Nejste stars, nejste dál, nejste lepší, nejste ani dobrý A nebejt mě, tak to ani nebudete znát [Chorus: Smack] Podívej se mi do očí, nemám RayBany Podívej se mi do očí, kurva, nejsem ty Nemám stejnej ksicht, nedělám stejnej shit Grime jsem já, beze mě bys neměl nic Seru na všechny wastemany Nikdo tady netuší, co to znamená bejt heavy Tady je úplně jasný, kdo je nejlepší Kdyby jste přemejšleli, víte, že to nejste vy Podívej se mi do očí, nemám RayBany Podívej se mi do očí, kurva, nejsem ty Nemám stejnej ksicht, nedělám stejnej shit Grime jsem já, beze mě bys neměl nic Seru na všechny wastemany Nikdo tady netuší, co to znamená bejt heavy Tady je úplně jasný, kdo je nejlepší Kdyby jste přemejšleli, víte, že to nejste vy [Verse 2: Marat] Kdo z vás má potenciál jak já, naprosto maximální rap Kdo z vás má techniku jak já – nikdo, jenom já a Smack Rap, znamená to dělat to deep, deep znamená, že to nejde líp Jednou za rok udělám double time A strčim do kapsy ty kluky, co říkaj, že dělaj grime Neumíte to dát, jediný, co umíte dělat, je lhát Bandy blbců vypouštěj hovna Hity děláme my, tohle je další bomba Šestinásobný komba Stylovější než Christopher Lambert Nikdo z vás nemá rap jak já Nejlepší rap v Čechách jsem já [Chorus: Smack] Podívej se mi do očí, nemám RayBany Podívej se mi do očí, kurva, nejsem ty Nemám stejnej ksicht, nedělám stejnej shit Grime jsem já, beze mě bys neměl nic Seru na všechny wastemany Nikdo tady netuší, co to znamená bejt heavy Tady je úplně jasný, kdo je nejlepší Kdyby jste přemejšleli, víte, že to nejste vy Podívej se mi do očí, nemám RayBany Podívej se mi do očí, kurva, nejsem ty Nemám stejnej ksicht, nedělám stejnej shit Grime jsem já, beze mě bys neměl nic Seru na všechny wastemany Nikdo tady netuší, co to znamená bejt heavy Tady je úplně jasný, kdo je nejlepší Kdyby jste přemejšleli, víte, že to nejste vy

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Marat
  • Smack