Zachráň moju dušu

Lyrics
[Text skladby "Zachráň Moju Dušu" ft. Yzomandias] [Intro] (ECM, turn that dope shit) [Verse 1: Separ] Likvidovať si zdravie není ľahké, chce to prax Neexistuje nič, čo by ti vrátilo ten čas Kedysi v cracku na dojazdoch, beh na dlhú trať Všetko je čierne a ty nemáš silu ani vstáť Dokola sa pýtaš, jak si to mohol tak dojebať V izbe je len vydýchaný vzduch – nedá sa vyvetrať V tom tuneli je tma a ticho, nejazdí tam vlak Úzkosti a tlak, na tvojej hrudi strieda iba strach Si unavený, ale nedokážeš ani spať Prosíš o to, aby si už nikdy nechcel fetovať O pár dní to spravíš znova, nedá sa to prekonať Robia to tu všetci a bez toho sa nič nekoná Sekajú to od kofeinu po sušené mlieko A niekedy ti dajú lеn zmes nadrtených lékov Ľudskej psychikе zoberú z plachet posledný vietor A myseľ ti zaplaví iba prúd tvojich hriechov Si vybavený, nemáš silu, aby si to zniesol A tvoja osobnosť sa rozsype jak suchý piesok Bacha na to, aby ti ten život neutiekol Zachráň svoju dušu kým je na to ešte priestor [Chorus: Separ] Zostal som sám stáť pred tou bránou A neviem, či ešte uvidím ďalšie ráno Viem, čo sa deje, tak som ticho bez otázok Už je to jedno, aký mám na to názor [Post-Chorus: Separ] Či ma to bolí – ani neviem, asi áno V rohu tie diery – hrá sa tam na piano Hrbaté strigy sa mi skládaju na nájom Asi si ma tu chcú nechať týmto pádom [Verse 2: Yzomandias] Yeah, říkaj: "V nejlepším – tam se má přestávat" Jasně – brácho, tam já začínám přidávat A přehánět a fakt pořádně, more, furt na hraně Na provazu mezi mrakodrapama A seš sráč, jestli nedržíš krok Jestli se nechceš zabít, nebo zbláznit, tak tu se mnou nemáš dělat co Byl jsem u toho, když nad strejdou levitovala jeho duše Chytili jsme ji včas A mám stav jako by byl namalovanej na stropě v kostele Byl jsem na druhý straně – nechal jsem tam kus sebe A přinesl jsem kus pekla a přinesl jsem kus nebe Kdybysme se už nepotkali, tak tam se zase sejdeme Huh, aby bylo nejlíp, tak první musí bejt nejhůř Snažim se utopit v hvězdnym prachu a v Grey Goose Nohy na zemi, hlava daleko jak Bejrút Co zbylo – tak smíchej do jedný a take off (R.I.P.) [Chorus: Separ] Zostal som sám stáť pred tou bránou A neviem, či ešte uvidím ďalšie ráno Viem, čo sa deje, tak som ticho bez otázok Už je to jedno, aký mám na to názor [Post-Chorus: Separ] Či ma to bolí – ani neviem, asi áno V rohu tie diery – hrá sa tam na piano Hrbaté strigy sa mi skládaju na nájom Asi si ma tu chcú nechať týmto pádom
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Separ
- Yzomandias