Robil by to každý

Lyrics
[Text skladby "Robil by to každý"] [Part I] [Intro: Separ & Luca Brassi10x] Young blood (Tino, Dokkey-Dokkeytino) Separ, Rafa, big brr [Verse 1: Raphael] A moji rodičia tvrdili, že nič zo mňa nebude Nesníva sa mi, mám nočné mory jak Freddy Krueger Robím chyby a ženy dokola stále to isté Riešim kým žijem pred [?] na naše meno máme Big money, big stocks, vypni ten Xbox Sa tu nehráme, tvoj rap je vraj nič moc Točím ekonomiku, vy TikTok Som stále fresh, som tip top Som kráľom, som prezidentom Ghetto primátor, tam odkiaľ som Som nastávajúci princ a králi sú pri mne Režem hlavy a donesiem ich za Separom [Verse 2: Separ] Keď je tam riziko, nevadí, vypi to V piči som dávno, hm, za limitom S týmito skills tam zajebem hocičo Kritikou nespravíš nič, len by mi to Nabilo ďalší shot jak lyžicou Zožerem debilov, nahodím udicou Urobím milión, kráčam ulicou Letím do bytov, Spotify digital Jebať na to kto je prvý, druhý, tretí Aj tak sme všetci mimo, more, nikto neni svätý (Ne) Keby bolo fakt oko za oko, všetci sme slepí Prestaň mudrovať a radšej kúp svojej mame kvety (Woo) [Verse 3: Luca Brassi10x] Mladý CEO, mladý selfmade Kingpin chce ma Lebo lóve robia cink, cink chce ma Lebo ma vníma jak biznis Nedostane Chanel, ale coco a big dick Každý dealer celé sídlisko Viete mám bydlisko 100 shows za rok more každý víkend v piči som Nemám žiadnu školu riadim veľa biznisov Riadim veľa biznisov Som stoka v kasíne som prehral 100k V mojej krvi yeyo, coca Mohol som kúpiť byt, ale kúpil kurvy, kokaín (Hoes) K-ku-kurvy, kokaín (Hoes) Ale kúpil, kúpil, kúpil kurvy, kokaín (Hoes) [Verse 4: Raphael] Som asfaltový pirát Pól maďar, pól talián a môj dedo je Genghis Khan Banda chcú moje papiere Modelky chcú môj kokot a v noci fajne vyspať Som pekný zabijak Problémy vyriešim hocikde brate hocikedy sám Mám veľký kokot, mám veľký kokot [?] [Verse 5: Separ] Bol som stokár, čo nemal floka Dneska som biznisman roka Kúpim si čo mi padne do oka Cieľov čo mám, už je len zopár Na tej ceste, zákruty, hovná, prekážky, bordel, diery po bombách Život je boj, skurvená vojna, ale aj kalený kov vyjde z ohňa [Bridge: Luca Brassi10x & Raphael] Rafo, [?] young king, strýko, koza, navždy V kľude budem vraždiť, za svojich vlastných Nemôžeš nás vlastniť, nepatríš k nam snitch Keby to bolo easy bitch robil by to každý [Verse 5: Separ] S mojími bratmi, chodíme von za tmy Keď sa vrátim domov moja babe my sadne na ksicht Hudbu robím z lásky, ale mám plné vačky Keby to bolo easy, bitch, robil by to každý [Part II] [Chorus: Hard Rico] Kdyby to bylo easy, dělal by to každý, bitch Proto nás neni tolik, když se nad tim zamyslíš Vy nejste ballers, ale malé tupé vagíny Když sem nepatríš, sežerem tě jak Nagini Kdyby to bylo easy, dělal by to každý, bitch Proto nás neni tolik, když se nad tim zamyslíš Vy nejste ballers, ale malé tupé vagíny Když sem nepatríš, sežerem tě jak Nagini [Verse 6: Hard Rico] Prý je to lehké stejně jako zvednout telefon Proto půlka z nás za to skončili odsouzené Neni to easy stejně jako padnout na beton Kdyby jste znali pravdu, tak jste celé zelené [?] nespat třeba do sedmi rána Být ticho a ve tmě být celém černém jak vrána Mít noční můry o tom, že se už zavřela brána Zatimco si frajer v práci zpívá na-na-na-na [Verse 7: Separ] Keď sa gádžo namotáva, že čo robíme je ľahké Čo je pre teba celý život mám more v jednej taške To že zarábam lóve má viac jak iba jeden aspekt Spím kľudne, je to čisté a zdanené, triafam na stred Young ballers Luca, Rapha, Rico, ja som vyjebaný OG More volajú ma strýko, som gurmán mám vkus, nezmotáš ma na hocičo Daj nám mikrofón ty nula, my ťa utopíme v hitoch (Ty pičo) Keby to bolo ľahké robil by to hocikto Moje boty by ti boli veľké ne len o číslo Ja som talentovaný more, tebe to odišlo V tebe ževraj horí oheň ale ja som ohnisko [Chorus: Hard Rico] Kdyby to bylo easy, dělal by to každý, bitch Proto nás neni tolik, když se nad tim zamyslíš Vy nejste ballers, ale malé tupé vagíny (Jste děvky) Když sem nepatríš, sežerem tě jak Nagini Kdyby to bylo easy, dělal by to každý, bitch Proto nás neni tolik, když se nad tim zamyslíš Vy nejste ballers, ale malé tupé vagíny (Jste děvky) Když sem nepatríš, sežerem tě jak Nagini [Verse 8: Separ] Kritikou na moju lyriku popieraš fyziku, je to jak zákon Nabehnem do bytu vystavím riziko všetkým špinavím károm Mimiku máte jak na piku kokoti, fuj s tou hnusnou tvárou Položím kyticu na hrob všetkým wannabe vizionárom Aj keď dolámaný som dosť, byť broke neni možnosť Keď som si vydrel spotlight, pustiť ho je sprosť Nenechám to chlapcom čo nosia sukne a croptop Spoločnosť je v piči ale volajú to pokrok Biznis je kurva, ma oči modré jak husky Zmotá ťa jak kokota, ojebú ťa vlastní Zostaneš bez koruny stáť more v jej pasci Keby to bolo easy bitch robil by to každý
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Separ
- Luca Brassi10x
- Raphael (SVK)
- Hard Rico