MARBELLA

Lyrics
[Intro: Sentino] Ej Sento Ferrari Sicarios [Refren: Sentino] Ja chcę tylko żyć, żyć, żyć Mam pistolet Glocka w tych dresach Lacoste'a Tak nie może być, być, być Nieprzespana nocka kiedy mogę pospać Na stole tu kreski Koka, cola i Jackie Znowu jakaś nowa Chce się ze mną rozstać Z braciakami wściekli Spaleni od amnezji Chcesz coś mordo od nas To chodź i coś pokaż [Zwrotka 1: Sentino] Nie może tak być, znowu se wchodzę na szczyt [?] Powiem jak jest, nie ma takiego jak sento Nie było takiego jak rocco [?], tych debili nikt nie ma żadnej kariery Bez [?] jesteś idiotą Ja i ty - jak srebro i złoto Fila i Gucci, mam chętną i młodą [?] Moniki Bellucci [?], nie pędzę za krową [?] [Refren: Sentino] Ja chcę tylko żyć, żyć, żyć Mam pistolet Glocka w tych dresach Lacoste'a Tak nie może być, być, być Nieprzespana nocka kiedy mogę pospać Na stole tu kreski Koka, cola i Jackie Znowu jakaś nowa Chce się ze mną rozstać Z braciakami wściekli Spaleni od amnezji Chcesz coś mordo od nas To chodź i coś pokaż [Zwrotka 2: Ferrari] Kiedyś mówili mi, że nie będę nikim Że nie będę miał te pliki i że nikt mi nie pomoże Teraz czarny Benz na dworze, jem se stek o każdej porze A jak zechcę całą krowę, idę w klapkach po ich głowę (teraz powiedz co jest?) Ile lat czekałem na ten moment Tyle stresu było, ja pierdolę Spójrzcie na mnie, dziś wale ich fest po ryjach Człowiek z klasą, żaden bydlak Kapelusz Gucci jak rybak [Refren: Sentino] Ja chcę tylko żyć, żyć, żyć Mam pistolet Glocka w tych dresach Lacoste'a Tak nie może być, być, być Nieprzespana nocka kiedy mogę pospać Na stole tu kreski Koka, cola i Jackie Znowu jakaś nowa Chce się ze mną rozstać Z braciakami wściekli Spaleni od amnezji Chcesz coś mordo od nas To chodź i coś pokaż
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Sentino