Na mapi

Lyrics
[Tekst pesme "Na mapi"] [Strofa 1: Dante] Hvala Bogi Å¡to me doveo Ispod nule, znači da je čuka hladna kao da je stvorena u Norveškoj Plus jedan za sve ljude [?] ili sam poveo Dosta mojih se popelo, dosta ljudi bi to volelo Ja bih stvarno sada goreo, da vidim sebe na ekranu Jer dao sam i stvarno svaku Å¡ansu, al' na kraju i one nestanu Moji ne mogu da prestanu, da budu drugi ne znaju Ti si neko u B gradu, kako je kad te ljudi ne znaju Brate kad sam izašô iz Puma, kad sam ušô u Vuitton Kad sam prešao sa nudla na Prosecco i [?] Kad sam uzeo Aventus i ostavio Dior, tad sam kupio ti sat - ostavio G Shock Ja sam, Maki, na svakoj lestvi i oktavi, mestu i reklami i svakom versu samo 'falim Našô sve što tražim kad sam ušô u novčanik I ne bi' da se žalim, ali ček mi je još mali Tol'ko vrеmena zakasnit', mislili bi da sam Dali Nema slika u salonu, ne pitaj mе šta smo dali Deset, petn'est, dva'est pet, i sa Knjazom pređem pet Nekad sam prešô preko sebe, sad sam prešao na keš [Završetak: Dante] Na mapi, na mapi Sva moja braća su na mapi Svako od nas zna šta traži Sad smo na mapi Braća su na mapi
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Dante (SRB)