Jediné čo mám

Album cover art for "Jediné čo mám" by Rytmus

Rytmus - Rap, Slovensko

Jediné čo mám

0 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Sloha 1] Keď som ju ucítil roztrásli sa mi kolená Bola to rana z neba jako piča nevyhonená Srdce buchať začalo, nechápal čo sa so mnou stalo Dávala mi silu, mňa to úplne vzalo, namotalo Bol som z toho uplne vokalo Ona je moja krv a nadarmo som neni kalo Denne sa mi snívalo, s emóciami sa hralo Celého ma to zdegenerovalo Moje srdce pre ňu žije, bije, keď to je na piču, zlobu z hlavy ona mi vymyje Vidim sa v nej, tej, našej velkolepej láske velkej Ona je u mňa na priečke prvej Nikdy sme sa nehádali, ale vzťahy udržali Spoločne sa pojebali, vela detí spolu mali, napĺňali sály, mali, úspechy zožali Svojim štýlom sme sa od degešov vymykali, piče Ona ma neopustí a nikdy ma nezapáli Ona to nedopustí, aby sme sa my nechali Ona je jediná láska čo mám a čo mám to posledné na svete život jej dám Spolu sme jedna ruka, den a noc, ona mi lieči moju chorú dušu, viem ja moc Život je hudba a hudba život, ja som z nej stále v piči jako Jarošov kokot [Refrén] Tóny, bicie, basy, hajtky, rytmus, hlas, gramce a majky Hudba, duša, srdce moje, prežil som si s ňou už svoje Prúdi vo mne ako droga, zabíja sa vo mne zloba Keď som bez nej zlý, som kurva, jediné čo mám je hudba Jediné čo mám je hudba Jediné čo mám je [Sloha 2] Hudba samplovaná, dídžejom Wichom vyprodukovaná, rytmom sprevadzaná, nebraná ako hudba sfetovaná Od veky vekov, lidmi obdivovaná, hocikde na svete je ona najviac milovaná Každý ju pozná a nikým neni zatracovaná Mne lieči dušu, pre mňa je ona začarovaná Nosím ju v sebe, v mojej mysli je zabudovaná Na našich pocitoch zo života je odchovaná Bol by som v piči, keby mi bola odobraná Tak ako droga pre feťáka, je to velká rana Cez ňu si vyjadrujem svoje mrtvé emócie Jebú sa ve mne samé vyjebané vibrácie Ona to ví, zabiť ve mne všetky negácie Ona ma dostáva do královskej pozície Ona ma naučila nájsť sám seba Koho sa mám bát a koho vlastne nebát Hudba je moje všetko a ostatné možem jebat Keby som ohluchol na Å¡upu sa idem odjebat Hudba je cesta ktorá spája nás Hudba je vyjebané esperanto velkých más Život je hudba a hudba život, ja som z nej stále v piči jako vyjebaný kokot [Refrén] Tóny, bicie, basy, hajtky, rytmus, hlas, gramce a majky Hudba, duša, srdce moje, prežil som si s ňou už svoje Prúdi vo mne ako droga, zabíja sa vo mne zloba Keď som bez nej zlý, som kurva, jediné čo mám je hudba Jediné čo mám je hudba Jediné čo mám je hudba Jediné čo mám je hudba Jediné čo mám je hudba

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Rytmus
  • DJ Wich