Viaszmadár

Lyrics
Gyertyaként álltunk, közöttünk híd Égett a szívünk és mi vele égtünk mind Így lettünk hát azzá amit látsz Lángokközt olvadva szárnyaló két viaszmadár És nincs többé már! Fáj, hogy így gondolsz rám, fáj! Szárnyam viharban csapkod és bánatom utánad száll Égesd el Égesd el Engem csak néztél, sosem láttál Egy polcon hagyott az idő ahogy odaraktál Az ajtó kinyílt, vendég érkezik Felnéz rád, kezet ráz, ahogy jött úgy távozik Ref.: (2x) És nincs semmi már! Fáj, hogy így gondolsz rám, fáj! Szárnyam viharban csapkod és bánatom utánad száll Egy madárnak így kell, a Földön védtelen A szívemben meg nélküled, csak lüktet Csak lüktet, lüktet! Ref. (3x) És nincs semmi már! Fáj, hogy így gondolsz rám, fáj! Szárnyam viharban csapkod és bánatom utánad száll Égesd el
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...