Brzdęk Szkła

Lyrics
[Intro: Edizz] Ja się tym jaram jak Buka, ty weź na półkach nas szukaj No bo 7 lat pracowaliśmy na to, żeby być właśnie tutaj Myślę, że to dobry czas jest, wypijmy za każda akcję Za każdy track, a na bank odpadniemy w trakcie [Refren: Rudi] My mamy za co, no to pijemy toast Za sukcesy sto lat, mamy u ludzi w plecy (co ty na to?) Hej idąc z daleka mówię siema i robię swoje Słyszą tylko brzdęk szkła [Zwrotka 1: Rudi] Słyszą tylko brzdęk szkła, bo nie widzą tego, co się dzieje u nas Krew by ich zalała natychmiast, pewności na to stówa No bo nie jest tak jak sytuacja gromadzi się w ich mózgach Że to pada i że chuja nam ten rap da, chcesz to się tłumacz Możemy przybijać piątki sobie nawzajem, ziomek Głośniki na legal, propsy, prawie co tydzień koncert Jedziemy w Polskę, ludzie 25 już rozpoznają A jak pójdzie dobrze, to ten kraj to będzie mało [Refren: Rudi] My mamy za co, no to pijemy toast Za sukcesy sto lat, mamy u ludzi w plecy (co ty na to?) Hej idąc z daleka mówię siema i robię swoje Słyszą tylko brzdęk szkła My mamy za co, no to pijemy toast Za sukcesy sto lat, mamy u ludzi w plecy (co ty na to?) Hej idąc z daleka mówię siema i robię swoje Słyszą tylko brzdęk szkła [Zwrotka 2: Rudi] "Ten koleś jest rudy, chujowy klip, chujowy track." Się wkurwiałem jak to czytałem pierwszy, drugi czy trzeci raz Później się śmiałem, zwracasz uwagę na moją twarz czy na mój rap? Co do chuja, jesteś pedałem czy co kurwa mać? Naprawdę nie kumam tego, co te komentarze dają wam Skoro to takie słabe, kolego, to ej, ale liczników nie nabijam sobie sam Co drugi to hipokryta, jak widać ziom doskonale wie, gdzie ja go mam A jak piszesz to z nadzieją, że to przeczytam i przejmę się tym To wyprowadź się sam z tego błędu, alko ze szklanki znika Pęka lód przy denku, jakbym miał w niej Titanica Mikrofon w ręku, spod kontroli się wymykam Kiedy nowe miasto odwiedzam, a ze mną jest moja ekipa Jedziemy na koncert i czuję się jak Harry Potter, naprawdę Bo stoję na peronie 9, a w ręku trzymam 3/4 I za to, że to się udaje nam w końcu wypiję, no bo to jest tego warte A debile nie dostaną się na ten level, bo podwyższamy parter [Refren: Rudi] My mamy za co, no to pijemy toast Za sukcesy sto lat, mamy u ludzi w plecy (co ty na to?) Hej idąc z daleka mówię siema i robię swoje Słyszą tylko brzdęk szkła My mamy za co, no to pijemy toast Za sukcesy sto lat, mamy u ludzi w plecy (co ty na to?) Hej idąc z daleka mówię siema i robię swoje Słyszą tylko brzdęk szkła [Outro: Edizz] My robimy to tak, że cała scena dzieli się w pół A konkurencja jest jak stringi mojej panny - cienkie w chuj Ja po swoich schodach do sukcesu biegam A ich droga do sukcesu jest jak Wonder - ślepa Za nami ponad sto koncertów, sto na stołach pustych flaszek Sto na sto, bo na stopro jesteśmy w tej rap grze Bazgram na kartce tą akcję, w tle słychać szkła brzdęk Tak się bawi, tak się bawi 25!
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Edizz
- Rudi (POL)