Blue Moon

Album cover art for "Blue Moon" by Rohony

Rohony - Rap, Česko

Blue Moon

0 Plays

Duration: 2:24

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Text skladby "Blue Moon" ft. Sebastian] [Chorus: Rohony, Sebastian] Jedu sám na sebe a pak sám pro tebe Když jsem s tebou, cejtim tlak, když tě nemám, tak to sjíždí A co mám u tebe, to mi nezažijeme Vím, že si chceš se mnou hrát, to se mi na tobě líbí Jedu sám na sebe a pak sám pro tebe Když jsem s tebou, cejtim tlak, když tě nemám, tak to sjíždí A co mám u tebe, to mi nezažijeme Vím, že si chceš se mnou hrát, to se mi na tobě líbí [Verse 1: Rohony] Chytám s tebou druhej dech, srovnávám tě s mojí ex A ty srovnáváš jen sex, možná zapomеneme Ale nеjde ztratit tě, proto piju víc, když jsem bez tvojí lásky Neboj se, já piju se Sebastianem [Pre-Chorus: Rohony & Sebastian] Nevěděl jsem, že máš slzy, obloha má rány z mraků Z nich padají věci, co mi známe z nářků Skončil jsem na Tróji, nemám kam se vracet Člověk potřebuje po rukách jen lásku [Chorus: Rohony, Sebastian] Jedu sám na sebe a pak sám pro tebe Když jsem s tebou, cejtim tlak, když tě nemám, tak to sjíždí A co mám u tebe, to mi nezažijeme Vím, že si chceš se mnou hrát, to se mi na tobě líbí Jedu sám na sebe a pak sám pro tebe Když jsem s tebou, cejtim tlak, když tě nemám, tak to sjíždí A co mám u tebe, to mi nezažijeme Vím, že si chceš se mnou hrát, to se mi na tobě líbí [Verse 2: Rohony] A já znám zelenej kraj, než tam stěna vzala slunce Viděl plnej sál a já před nima stál Ona dívala se na mě, v ruce měla prázdnej drink V očích sex a já stejně nedostal jsem jí [Pre-Chorus: Rohony & Sebastian] A nevěděl jsem že máš slzy, obloha má rány z mraků Z nich padají věci, co mi známe z nářků Skončil jsem na Tróji, nemám kam se vracet Člověk potřebuje po rukách jen lásku [Chorus: Rohony, Sebastian] Jedu sám na sebe a pak sám pro tebe Když jsem s tebou, cejtim tlak, když tě nemám, tak to sjíždí A co mám u tebe, to mi nezažijeme Vím, že si chceš se mnou hrát, to se mi na tobě líbí Jedu sám na sebe a pak sám pro tebe Když jsem s tebou, cejtim tlak, když tě nemám, tak to sjíždí A co mám u tebe, to mi nezažijeme Vím, že si chceš se mnou hrát, to se mi na tobě líbí

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Rohony
  • Sebastian (CZE)
  • ​MDMX
  • Enthic