Haló

Lyrics
[Intro] "Jdeš zbít polštář?" "Jo." "A budeš si představovat, že je to cikán nebo muslim?" "Jo." "Tak dej mu, pořádně!" "Co to je?" "Cikán." "A co jsou cikáni?" "Zlí, jsou to zmrdi." [Chorus] Pořád ti volám a nezvedáš Zvedni to, proč mi to nebereš? Chci ti jen říct, že lidi jsou zlý Dávej pozor na to kudy jdeš Pořád ti volám a nezvedáš Zvedni to, proč mi to nebereš? "Je nám líto, ale s volaným číslem se nelze spojit." [Verse 1] Pár týdnů zpět, viděl jsem dědu v očích Měl strach a mluvil o tom, že se často doma bojí Že prej maj migranti v Česku svou armádu a zbrojí Bez srandy, myslel to vážně a teď se o něj bojim Já nevím, proč vám všem tak začlo jebat, z čeho to je? Jste schopní nenávidět kluka za to, že je jinej Vadí ti jiná barva kůže nebo cizí víra Vadí ti hlásat mír, chceš za každou cenu nemít rád Zatímco vyhlašuješ válku z hospody u píva Zatímco rychle strachem z cizích ras okna zavíráš Zatímco lásku k vlasti zaslepila bílá síla My potomci migrantů budujem stát, čum na svůj výraz [Pre-Chorus] Kde bere se ta nenávist, tak řekni mi To lidi jsou zlý, ne národy, ne menšiny Kde bere se ta nenávist, tak řekni mi Nikdo z ciziny fakt nemůže za tvý chyby [Chorus] Pořád ti volám a nezvedáš (haló) Zvedni to, proč mi to nebereš? (haló) Chci ti jen říct, že lidi jsou zlý Dávej pozor na to kudy jdeš Pořád ti volám a nezvedáš (haló) Zvedni to, proč mi to nebereš? (haló) Chci s tebou mluvit o věcech Co vidím a cítím, jak ty věci serou mě [Verse 2] Zdravím všechny svoje Ťongy, Úkáčka i Romáky Moldavce a Araby, Kazachy i Rusáky Většina z nás miluje tuhle zem víc než vy sami Tak netvrď mi, že ničím něco, co jste dávno rozkradli Můžeš volit, dvacet v práci a dost vody, co víc chceš? Byt a auto, ročně k moři, na co si furt stěžuješ? Můj otec žral suchou rejži předtim než přijel sem Odvážně pro lepší zítřky opustil rodnou zem A nejsem sám, je nás hodně Prostě chceme jenom žít Rasový posměšky ze škol jak kostlivci ve skříních Prej Vietnamci, berou práci Čechům Tak co ti brání, v tom být lepší Dělat něco proto, aby ses měl líp [Pre-Chorus] Kde bere se ta nenávist, tak řekni mi To lidi jsou zlý, ne národy, ne menšiny Kde bere se ta nenávist, tak řekni mi Nikdo z ciziny fakt nemůže za tvý chyby [Chorus (2x)] Pořád ti volám a nezvedáš (haló) Zvedni to, proč mi to nebereš? (haló) Chci ti jen říct, že lidi jsou zlý Dávej pozor na to kudy jdeš Pořád ti volám a nezvedáš (haló) Zvedni to, proč mi to nebereš? (haló) Chci s tebou mluvit o věcech Co vidím a cítím, jak ty věci serou mě
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Renne Dang