Meltdown

Album cover art for "Meltdown" by R.A.U.

R.A.U. - Rap

Meltdown

0 Plays

Duration: 1:29

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

Telefony - tryb samolot Że wkurwiony - to wiadomo Wyszedłbym coś oszamać, ale nie wyjdę, no bo zakaz, ej Pół roku jesieni w tej orwellowskiej przestrzeni Każdy w swoim Alcatraz, na spacerniak w kagańcach Wszystko drażni mnie jak metka Halo, Taxi? Jest karetka Wychodzę z siebie na petka W powietrzu wisi tragedia Żółte kartki na czoło, na nich napis "na pomoc!" No chyba, że mam spotkania to wtedy napis "spierdalaj!" Jestem niedysponowany, niedopasowany, niepoukładany i niedopracowany Jestem niedysponowany, niedopasowany, niepoukładany i niedopracowany Zdezorganizowany jestеm, nie potrafię w plany Wiecznie odkładam na potеm Ale nie flotę i nagrodę Po jedzeniu zgaga, po alko trzy dni kaca A po jaraniu bad trip, nerwobóle, astma, leki, lęki Drażni każdy hałas, to mi nie pozwala działać A przeraża głucha cisza, nie chcę, by mnie ktoś usłyszał, weź Co to jest za wieśniak, ty, Ona jest jebnięta Czy ten dzieciak musi drzeć ryj, gnój Nienawidzę ludzi, wolę psy i chuj Jestem niedysponowany, niedopasowany, niepoukładany i niedopracowany Jestem niedysponowany, niedopasowany, niepoukładany i niedopracowany Na story se szamię fast food, beztroski i uśmiechnięty A w środku szaleje tajfun i się sypią fundamenty Całe życie to był dramat, ale ten rok to mnie połamał Matkę strawiła choroba, jak trzymałem ją w ramionach Po latach starań ciąża, niestety poroniona Ojca prawie nie pamiętam, on zaprasza mnie na fejsa Terapeuta nie wyrabia od contentu do spisania Dorastałem wśród wariatów To o powielaniu schematów Jestem niedysponowany, niedopasowany, niepoukładany i niedopracowany Jestem niedysponowany, niedopasowany, niepoukładany i niedopracowany Jestem niedysponowany, niedopasowany, niepoukładany i niedopracowany Czuję się jak Britney w 2007 Czuję się jak Whitney, Ledger, a nie Legend Czuję, że za późno, wszystko to na próżno Czuję, ze zaspałem Czuję, że przegrałem Czuję jak żółć wypełnia mi wnętrzności Czuję brak tchu, pięścio- i szczękościsk Czuję, że pękam, czuję że tonę Czuję, że to meltdown Czuję, że to koniec

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • R.A.U.