Livin’ My Life

Lyrics
[Refren: Qry] Dzisiaj Livin' My Life to jest Livin' My dream Chociaż parę spraw wali się na pysk Nie wiem co mi los da, ja chcę spokojnie żyć Bo cały czas tylko czuję wstyd Czułem wstyd, i czułem jak gówno się, dlatego nienawidzę ludzi Młody Byk, który samotny jest, całe życie coś mi życie brudzi Dzisiaj Livin' My Life to jest Livin' My dream Chociaż parę spraw wali się na pysk Nie wiem co mi los da, ja chcę spokojnie żyć Bo cały czas tylko czuję wstyd Czułem wstyd, i czułem jak gówno się, dlatego nienawidzę ludzi Młody Byk, który samotny jest, całe życie coś mi życie brudzi [Zwrotka 1: ZetHa] Nagrywałem to w kuchni, w pokoju, w piwnicy, w garażu To wszystko z zajawki, najlepsze jest to, że we wszystkich miejscach tych byłem, wciąż nie wstając z ławki Najgrubszy beton nieraz stał się najcięższym lodem Najcięższy lód stał się betonem i rozjebałeś se ryj, bo Zachciało się skoków na głęboką wodę Pisałem wesołe numery w melinach, pisałem smutne w pałacach Pisałem na zwałach, pisałem na kacach, wena jak dobro powraca Wjeżdżam w to jak zły i jestem najlepszy, takie są fakty Nie zmienią tego takie pedały jak ty, bo tacy jak ty boją się prawdy Lub ją biorą na pół, ja ją biorę na całość To nie jest byku ta jedna ze szmul, chcę spędzić z nią starość Ja chcę tylko dobrze się czuć, dobrze poczuć się w końcu Dzisiaj chciałem wyjść z cienia, i pierdolnąć bucha na słońcu [Refren: Qry] Dzisiaj Livin' My Life to jest Livin' My dream Chociaż parę spraw wali się na pysk Nie wiem co mi los da, ja chcę spokojnie żyć Bo cały czas tylko czuję wstyd Czułem wstyd, i czułem jak gówno się, dlatego nienawidzę ludzi Młody Byk, który samotny jest, całe życie coś mi życie brudzi Dzisiaj Livin' My Life to jest Livin' My dream Chociaż parę spraw wali się na pysk Nie wiem co mi los da, ja chcę spokojnie żyć Bo cały czas tylko czuję wstyd Czułem wstyd, i czułem jak gówno się, dlatego nienawidzę ludzi Młody Byk, który samotny jest, całe życie coś mi życie brudzi [Zwrotka 2: Qry] W kółko słyszę jakieś kłamstwa Co dzień, mimo, że ludzi garstka Mój początek to był falstart Lecz zobaczyłem nadzieję w gwiazdach Zobaczyłem mordo co to miłość, Zobaczyłem także co to zdrada Dzisiaj o tym, co kiedyś raniło, potrafię mówić w żartach Gdy mówisz do mnie, to patrz mi w oczy, bo nie wezmę ciebie na serio Za bliskich w ogień jestem w stanie skoczyć, nawet kiedy krzywdzi obojętność Wielu ludzi ma [?] tupet, i nie myślą nawet o tym, co mówię Ja idę sam w ciemność, nie lubię, ten stan, od dawna się tak czuję Czuję nienawiść do świata, a za małolata już miałem tak samo Wiele rzeczy koło chuja mi tu lata, i czasami tracę tożsamość Czasami to budzę się rano, i nie wiem nawet, po co żyję Zostawiam gorycz tę rozlaną, bo już nie chcę mi się chodzić z tym kielichem [Refren: Qry] Dzisiaj Livin' My Life to jest Livin' My dream Chociaż parę spraw wali się na pysk Nie wiem co mi los da, ja chcę spokojnie żyć Bo cały czas tylko czuję wstyd Czułem wstyd, i czułem jak gówno się, dlatego nienawidzę ludzi Młody Byk, który samotny jest, całe życie coś mi życie brudzi Dzisiaj Livin' My Life to jest Livin' My dream Chociaż parę spraw wali się na pysk Nie wiem co mi los da, ja chcę spokojnie żyć Bo cały czas tylko czuję wstyd Czułem wstyd, i czułem jak gówno się, dlatego nienawidzę ludzi Młody Byk, który samotny jest, całe życie coś mi życie brudzi
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Qry
- ZetHa