Писмо (Pismo) (Remix)

Lyrics
[Текст на песента "Писмо (Ремикс)"] [Куплет 1] Писмо ми напиши С думите, които ми пести На листа бял съм ти Оставила от мене две сълзи Пиши и го прати на вятъра Където любовта отиде цялата Убихме я — добри сме в това [Припев] На листа бял, че ще ти липсвам аз Пиши ми и че ти е жал за нас Кажи ми там, че искаш втори шанс Кажи ми всичко, дето не можа на глас На моята страна в леглото ти Легни, щом къса се душата ти Не ни е писано с теб, нали? Това с големи букви го пиши "Последно сбогом" ти ми напиши... [Куплет 2] Ако ти кажат край Загуби я, по теб се разболя Ако ти кажат, че от утре аз изчезвам от света Ще се обадиш ли да изкрещиш: "Обичам те" поне... За тези думи две убивам аз, но ти за мене не [Припев] На листа бял, че ще ти липсвам аз Пиши ми и че ти е жал за нас Кажи ми там, че искаш втори шанс Кажи ми всичко, дето не можа на глас На моята страна в леглото ти Легни, щом къса се душата ти Не ни е писано с теб, нали? Това с големи букви го пиши "Последно сбогом" ти ми напиши... [Инструментална Пауза] [Припев] На листа бял, че ще ти липсвам аз Пиши ми и че ти е жал за нас Кажи ми там, че искаш втори шанс Кажи ми всичко, дето не можа на глас На моята страна в леглото ти Легни, щом къса се душата ти Не ни е писано с теб, нали? Това с големи букви го пиши "Последно сбогом" ти ми напиши...
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Петя Радева (Petya Radeva)