Ja robię muzę, ty płaczesz

Lyrics
[Intro/Outro: Popek] Nie chce mi się pisać, nie chce mi się pisać Ciągle o tym samym teraz nagrywamy Dla mych, dla mych, dla mych fanów, teraz nagrywamy [Zwrotka 1: Sobota] Płynę z bitem patrz Popka płytę sprawdź Podnieś się z 4 liter i tańcz Tą muzykę gram bo to kocham man Więc odpierdol się Pan od Essa Sound [Zwrotka 2: Wini] Skurwysynu bla moja muza to ja Proste jak 2+2, tłuste jak ja śmierdzi jak ja sepleni jak ja Dziwne jak ja jeeeeeaaaa atatattaa Na pewno nie doczekasz [Zwrotka 3: Rena] Chuj z tym chuj ze wszystkim jesteśmy zajebiści I co z tego że nie widać nas w jebanej telewizji Zawiści tyle ale ile bo zanika w chwile Ro jest RAP a Ty umarłeś bo zabijam stylem [Zwrotka 4: Popek] To jest hardcore a nie na napad na bank Możesz podejść bliżej nie ma co się bać To tylko eksperyment nie ma co się bać Ja nie zrobię popeliny tak jak Jędker kurwa mać! [Refren: Sobota] Ja robię muzę bo wszystko mi się zgada z nią Kiedy z bitem lecę ziom, ty płaczesz... Krzyczysz że to co się do że reprezentuje zło Życzy żebym spadł na dno, wciąż kraczesz Ja robię muzę bo wszystko mi się zgada z nią Kiedy z bitem lecę ziom, ty płaczesz... Krzyczysz że to co się do że reprezentuje zło Życzy żebym spadł na dno, wciąż kraczesz [Zwrotka 5: Popek] Nie chce mi się pisać ciągle o tym samym Dubstep grime'y ziomek teraz nagrywamy Nie stoimy w miejscu jak tępe barany My się rozwijamy, my nie zamulamy [Zwrotka 6: Wini] W popularnych mediach nie ma dla nas miejsca Doda - chciałaby mieć Soboty face'a Co druga gwiazda marzy o naszych ściągnięciach Nie grają nas w radiach za to grają nas w sercach [Zwrotka 7: Rena] Więc nie oddamy nikomu, bo staramy się mieć to ziomuś Tak żeby czerstwo postawiło was do pionu zrozum To nie jest tylko pozór, pozory mylą, a my Nie przemijamy z każdą chwilą a ty [Zwrotka 8: Sobota] Jak chcesz możesz być zły i może gorzej być Ci Jest Ci niedobrze ale Boże nie pomoże, a my Nagramy kolejny hit, który wyjebie ci kły Gdy tylko stworze trach śpiewac wlasnie będe tak [Refren: Sobota] Ja robię muzę bo wszystko mi się zgada z nią Kiedy z bitem lecę ziom, ty płaczesz... Krzyczysz że to co się do że reprezentuje zło Życzy żebym spadł na dno, wciąż kraczesz Ja robię muzę bo wszystko mi się zgada z nią Kiedy z bitem lecę ziom, ty płaczesz... Krzyczysz że to co się do że reprezentuje zło Życzy żebym spadł na dno, wciąż kraczesz [Zwrotka 9: Sobota] Mógłbyś robić za tło, mógłbyś grać lokaja Po co zabiera glos taki na gumce pajac i twoja faja Dalej się przyzwyczajaj I żadna faja nie podbuduje tutaj libido [Zwrotka 10: Rena] Jak jesteś znikąd to już się nie odzywaj i stój Yak nie przezywaj weź się zrywaj, bo nie widać cię tu Zrobiłeś, kurwa, zły ruch, patrz jak uderza z dala My nawijamy a ty lepiej wypierdalaj [Zwrotka 11: Popek] Mam ten stan musze wyzerowac licznik, wyjebane na to co se o mnie myslisz,na mych fanow to bedzie zimny prysznic, nie chce mi sie pisac wiecej o policji [Zwrotka 12: Wini] [?] [Refren: Sobota] Ja robię muzę bo wszystko mi się zgada z nią Kiedy z bitem lecę ziom, ty płaczesz... Krzyczysz że to co się do że reprezentuje zło Życzy żebym spadł na dno, wciąż kraczesz Ja robię muzę bo wszystko mi się zgada z nią Kiedy z bitem lecę ziom, ty płaczesz... Krzyczysz że to co się do że reprezentuje zło Życzy żebym spadł na dno, wciąż kraczesz [Zwrotka 13: Wini] Raz hajs się zgadza, raz się nie zgadza, zawsze zgadza się muza Z rachunkiem sumienia i stanem ducha I niech każdy nas posłucha wic słuchają nas małolaty Niech starzy się nimi zajmują, a nie pierdolą na raty [Zwrotka 14: Rena] Robimy hardcore'owe gówno, trudno jak masz problem Powiem krótko dziś na temat tu ziemia i Popek Lecimy za ciosem ziom, palimy gibonów sto Gramy to, mamy to, zabijamy naszym flow [Zwrotka 15: Sobota] Wyczuwasz tą siłę sam i już musisz się z tym liczyć Zdobywam kolejny [?], chuj mnie boli, na co liczysz Będę stale ćwiczyć rap, chronię ludzi, których znam W górę browar, znasz ten towar, który dzisiaj gra [Zwrotka 16: Popek] Ręce w górę, teraz z nami cała sala Nie znam tu nikogo, muza nas zespala Czuję się jak w domu, jakbym się odnalazł Było zajebiście, musimy spierdalać Nara [Intro/Outro: Popek] Nie chce mi się pisać, nie chce mi się pisać Ciągle o tym samym teraz nagrywamy Dla mych, dla mych, dla mych fanów, teraz nagrywamy
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Sobota
- Wini
- Rena
- Popek