PLANET PLANEK

Album cover art for "PLANET PLANEK" by PlanBe

PlanBe - Rap, Polski Rap

PLANET PLANEK

0 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

[Zwrotka 1] To zaraz się stanie Zjadam śniadanie, wypijam herbatę I czekam aż wstanie O 7 nad ranem, bo chodzę na basen No chyba, że chlałem Zrobiłem masę na poprzedniej trasie Mniej ciuchów mam w szafie, co leżą tu na mnie Wypocę blanty na saunie Wszystko jest ładnie, pięknie Póki nie zostaję sam w tym mieście W lecie, jak w piekle W zimie to nocami wiecznie nie śpię Wypiję, zapalę, zwroteczkę sieknę Wypiję, najdalej, chętnie w miejsce, w którym nie znajdę tych kamer wszędzie Gnam ze dwieście po autostradzie i tak codziennie To stanie się zaraz Moją planetą się stanie ten hałas Dzisiaj tą betą, a wczoraj to kanar Wychodził ze mną nocą z autobana Prosił o dane, nie chciałem podawać Spierdalaj, teraz mu macham, jak stoję na światłach Tamta łamaga, co chciała nas chlastać Dzisiaj to jebany kastrat Znają nas w miastach wszędzie Jak księdza, co chodzi tu po kolędzie Mam się świetnie, robię se zdjęcie z fanem Po setnym udanym koncercie Jeszcze dalej poranek, ja zaczynam trzeźwieć Wypijam kawę i jeszcze więcej palę Powtarzam mamie, że jeszcze dalej zajdę w Biznesie, rozpieprzę skalę [Refren] W życiu tracę balans Nie mam wspomagania Złych emocji fala mnie powala na raz W życiu tracę balans Nie mam wspomagania Czuję, jakbym spadał Muszę się wygadać W życiu tracę balans Nie mam wspomagania Złych emocji fala mnie powala na raz W życiu tracę balans Nie mam wspomagania Czuję, jakbym spadał Muszę się wygadać [Zwrotka 2] Ciuchy nietanie, a pieprzę modę Wydaję flotę na lewo i prawo Kolejny raz żartuję sobie A nikt się nie śmieje, bo chyba mnie tu nie kumają I mnie oceniają, jak jestem znów w najgorszym stanie Bo znowu mnie coś rozjebało Przy stole mówię makao Choć nie grywam w karty, to wychodzę cało Zaraz się stanie, co nade mną dawno wisiało Planetę całą zrażę do siebie Nie wkleję się w kanon Choć robi mi zdjęcia, nie wychodzą prawo Bo tak serio czuję się słabo i z tą całą sławą I z tym wciąż o mnie pytają Wiją na uszy makaron Kiedy dasz feat'a, nie "Co ci się stało?" [Bridge] Chyba tracę balans Ciągle się oddalam W głowie mam bałagan Witaj w świecie Plana Chyba tracę balans Ciągle się oddalam Witaj w świecie Plana W moim świecie, mała [Refren] W życiu tracę balans Nie mam wspomagania Złych emocji fala mnie powala na raz W życiu tracę balans Nie mam wspomagania Czuję, jakbym spadał Muszę się wygadać W życiu tracę balans Nie mam wspomagania Złych emocji fala mnie powala na raz W życiu tracę balans Nie mam wspomagania Czuję, jakbym spadał Muszę się wygadać

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • PlanBe