Kandydaci na ozłocenie

Album cover art for "Kandydaci na ozłocenie" by Piotr Zwierzyński

Piotr Zwierzyński - Non-Music, Rap

Kandydaci na ozłocenie

0 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

Zeszłotygodniowe "#PodsumowanieTygodnia" to istny wysyp młodych strzelb, które coraz odważniej przebijają się do drzwi mainstreamu. W tym tygodniu, dla równowagi do pracy, w większości, zabrali się gracze, którzy w najbliższych miesiącach z pewnością będą okupować szczyt OLiSu(a nawet jeśli nie, to życzę im tego z całego serca). Nie owijając w bawełnę, zapraszam na kolejne podsumowanie! ejmatt - I co?W tym wypadku od razu czuć, że wchodzimy w sferę głębokiego podziemia. Surowa obróbka, nieco mroczny klimat – dzięki czemu od razu widzisz, że masz do czynienia z niezwykle stylowym unikatem. Smutna wersja Matiego, często mnie zniechęcała, jednak tego wkurwionego alter ego mógłbym słuchać bez przerwy. Czapki z głów Sitek - Chcemy być wyżejOstatnie promienie wakacyjnego słońca dotarły do nas wprost z Wrocławia. Sitek postanowił nieco oszukać czas i wraz z zakończeniem wakacji wypuścił konkretny bangier, który rozbujałby niejedną letnią domówkę. Szkoda jedynie, że marnuje on swój potencjał i na kolejny singiel będziemy musieli czekać kolejne pół roku. Choć jak czytamy w opisie: "Teledysk do utworu "Chcemy Być Wyżej" to kolejny singiel zapowiadający solowy album Sitka "Wielkie Sny", który ukaże się w 2016 roku.". Ja jednak traktuję to w formie dobrego żartu ;) Wac Toja - Gwiazda pornoW sumie sam nie mam pojęcia co o tym myśleć. Wierzę, że jest to forma jakiegoś dobrego żartu/zakładu w którym Wac oraz Żabson biorą udział i po jakimś czasie dowiemy się, że to wszystko co odstawiają w ostatnim czasie, jest robione dla tak zwanej beki. Jedno jednak trzeba przyznać – wciąż potrafią sklecić chwytliwe refreny Ten Typ Mes - WiedząCzy można nagrywać dziesiątą płytę w swojej karierze i nie być przy tym wtórnym, monotematycznym i po prostu mdłym? Można, czego najlepszym przykładem jest Ten Typ Mes, który atakuje swoim drugim singlem, promującym zbliżającą się płytę o nazwie "Ała". Atakuje, bo w tym wypadku oberwało się jego ex-kompanom z Alkopoligamii, którzy postanowili opuścić szeregi wytwórni, pozostając ze swoim dotychczasowym "szefem" w nienajlepszych stosunkach. A sam singiel? Bezbłędny, tak jak to na Mesa przystało Theodor - Pozdro Piotrek!W imię zasady "uderz w stół a nożyce się odezwą" jedyny wymieniony z pseudonimu w tekście utworu Mesa – Theodor, postanowił odpowiedzieć na wersy Piotrka : Jedynie Theo, jedynie Theo Jedyna płyta przed trzydziestką, w sumie ogień jak chuj… Trzeba przyznać, że odpowiedział w sposób najlepszy z możliwych. Ironiczny i prześmiewczy, w żaden sposób nie atakujący swojego ex-kompana. Przyznam, że od zawsze uważałem Artura za człowieka niezwykle charakternego ale i mającego do siebie wielki dystans i po tej "odpowiedzi" mogę jedynie utwierdzić się w tym przekonaniu. Klasa Bisz /Radex - Potlacz!Powiedzieć o nim raper, to za mało. Zabawa słowem, którą Bisz opanowaną ma do perfekcji, sprawia, że jako jednemu z nielicznych, można przylepić mu łatkę "współczesnego poety". Jednakże, jak sam artysta informował, ta płyta to coś nowego w jego twórczości, coś, z czego dotychczas go nie znaliśmy. Nieco humorystyczne, szybko wpadające w ucho. Gdzieniegdzie spotykam się z głosami, że dostrzegane jest tu podobieństwo do Łony. Ale to chyba komplement?

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • ZWR (POL)