Tükörkép

Lyrics
Ébred a szörnyeteg Érzem a szögeket, szúrják a testemet Érzem, valami kivágja a szívemet A földre kényszerített, megkínzott, ez itt a gond Soha nem kerül a mondatunk végére pont Többé már soha nem lesz semmi olyan, mint volt A lelkemben még mindig ott van a fekete folt Megkérlek szépen, hogy mindig a szemembe mondd Mentem én volna de valami visszafogott Mentem én volna, de valami megragadott Megragadott és egy sötét cellába dugott Tudod, hogy nem vagyok könnyű eset De tudom, hogy te sem vagy könnyű eset Ne is lovagoljunk rajta, felejtsük is el a faszba A harmadik szememet letakarom, kinek tudnia kell, az tudja A szenvedésemet leszarja, mintha csak látni akarna Elpusztulni, tovább állni, elégetni a testem a porban Belenézek a szemedbe és elrepülök Elmerülök és a fekete szörny elől menekülök Fekete vagy, megint a sötétségben egyedül ülök Sehol se vagy, mindig kereslek Éjjel-nappal téged kereslek Eltévedtem az egyenes úton Kiakadt az agyam, a pengét a szívedbe szúrom 2x Egy álomban ébredtem föl Távol az emberektől Távol a két szemedtől Ahol a sötétség engem megöl Bezárva, egyedül rohadok el Hazudok, mikor azt mondom, ez megfelel Szűkülnek a falak, nincs elég akarat Megint azt mondom, hogy felejtsük el Engedjük el az életünket együtt És tegyük a pontot ahova való Megakad a szó, nem biztató Ebben a világban semmi se jó Bang bang bang Hadd lőjek a fejedbe, engedd meg Szaladok és menekülök előletek Mást nem tehetek, mást nem tehetek Eleget tettem, el kell mennem Keresem mindenben az értelmet Félelmet kelt bennem a démon Amikor csak akar, akkor rémisztget 2x Hidd el nekem, elvesztettem El kell mennem, itt nincs helyem Nincsen testem, nincsen lelkem Rég eltűnt a tükörképem
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- PeTrEmOuSe