Keby Bolo Keby

Album cover art for "Keby Bolo Keby" by Peter Pann & Mega M & Palermo & Majself

Peter Pann & Mega M & Palermo & Majself - Rap

Keby Bolo Keby

2 Plays

View Album

Lyrics

Language:

[Verse 1: Palermo] Keby som sa narodil jak decko v bohatej rodine Nemusel by som prežívať roky rokúce v spodine Keby nemám IQ venujem sa lopate a drine Všetko čo mi osud dal ma posunulo vpred jedine Keby som nepredával a nekradol nesedel by som Keby som sa s každým fajčil v živote sa vyhnem disom Keby som nedôveroval ludom nestretnem sa s krisou Keby som nedostal napiču všetkých by som len vypol Keby nemár rád kundy mal by som len tú jеdnu na furt Keby nepočúvam svoj vnútorný hlas bol by som kaput Keby mi smrť nеdýchala na krk nepoznám jej pachuť Keby som žil v čínskom chráme nemusím tu čeliť strachu, a v krachu By som sa ocitol keby som neni bussinessman Keby nebývam v Seredi mal by som shitný swag Bol by som na odstrel keby očujem klik klik bang Osud je božia vóla nemóže ťa istiť kvér [Chorus] Keby bolo keby boli by sme homie A si stále naivný a nikdy skromný Pochopíš to až ked budeš vácej oldies Osud je božia vóla no tak brácho zvolni Keby bolo keby boli by sme homie A si stále naivný a nikdy skromný Pochopíš to až ked budeš vácej oldies Osud je božia vóla no tak brácho zvolni [Verse 2: Mega M] Už v 15 som bol ten kokot ktorý nemal hranice ne-ej Čistá zloba a to buzerantské správanie-ie Výsledok toho že od mala mi zakázali jesť Z jedného taniera jak tý čo pri mne v piči sú bez Je toho tolko čo by som možno aj zmenil Možno keby som bol zbohatlík dnes nebol by som debil Možno keby som mal deda čo by celý život šporil Nezažíval by som pády, pre rap nikdy nič nespravil Možno keby som vychodil školy dnes je zomňa právnik Nemal by som o čom rapovať len doma kosil trávnik Možno ból by zo mňa doktor, a možno iba stolár Možno mal by som 8 žien a 300 detí ako Kollár Možno by som fetoval a bol by zo mňa dobrý kuchár S očami jak golfové loptičky pozeral jak čurák Hahahaha, čo by bolo je len veda Dnes som Mega M a ten čas sa už vrátiť brácho nedá [Chorus] Keby bolo keby boli by sme homie A si stále naivný a nikdy skromný Pochopíš to až ked budeš vácej oldies Osud je božia vóla no tak brácho zvolni Keby bolo keby boli by sme homie A si stále naivný a nikdy skromný Pochopíš to až ked budeš vácej oldies Osud je božia vóla no tak brácho zvolni [Verse 3: Majself] Keby viem nájsť v živote stred Možno že by som nemal v tricine na papuli vred Predtým než vyletel neliétal v oblakoch pre Veci čo nemajú zmysel robil to čo mi dneska zarobí cash Kebyže nemám dačo za sebou tiež Možno že by som fúkal do nosa to futro čo je biele jak sneh Podlahol kurvám kvóli neverám hej Bol ťažko v piči z toho ako žijeme a jak je dnes jak je dnes Keby nemám výdrž, vernosť jak pes Možno že nemám rád sex Možno že neznášam ich a neznášam sam seba super Pičujem na všetkých iných za to že tie moje činy Ostali v piči pod zemou tak jako sovietsky zväz Pičujem na prázdny pack Nemám z čoho platiť šek Hrám stále parku ako čurák Jebnutý hekísek No postoj mení mi svet Pozri sa kde vidíš seba o pár rokov Neni keby ale platí čo je dnes [Chorus] Keby bolo keby boli by sme homie A si stále naivný a nikdy skromný Pochopíš to až ked budeš vácej oldies Osud je božia vóla no tak brácho zvolni Keby bolo keby boli by sme homie A si stále naivný a nikdy skromný Pochopíš to až ked budeš vácej oldies Osud je božia vóla no tak brácho zvolni

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Mega M
  • Palermo
  • Majself