III. Svetová

Lyrics
Všetko dobré koniec zlý Dávno sme si zvykli na prehry Každý má svoj vlastný hrad Postavený z poloprázd Jedna vec je ale tutová Začala sa III. svetová Nemáme čo veľmi ľutovať Najlepšie je začať odznova Keď som vnútri chcem vždy von Vtáci píšu krídlom na nebo: "Nenájde sa taký kôň Na ktorom ujdeš pred sebou." Jedna vec je ale tutová Začala sa III. svetová Nemáme čo veľmi ľutovať Najlepšie je začať odznova Učíme sa znova žiť Porazený zvíťazí VÅ¡etci fasa chalani Mastia tágo vo vani A tí a tí a tí zlí Onanujú na hajzli
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)
Loading comments...
Credits
Credits Not Found