Čo ma potom

Lyrics
Language:
Baví ma nocovať, plávať aj lietať Mám v sebe chalana, dravca aj dieťa Vôbec ma neláka byť na diétach Ja sa rád smejem, kým žijem, žijem Čo je to za problém, že byť či nebyť Byť za živa súčasne v pekle aj v nebi Kým mi Pán nezhasne, tak je to úžasné A čo ma po tom čo bude potom Na na na na na...... Vínečko k bifteku, zákusok ku káve A eso srdcové zašité v rukáve Čo je to za problém, že byť či nebyť Ja sa rád smejem kým žijem tak žijem Byť v pekle anjelom a v nebi rohatý Ani nie chudobný, ani moc bohatý Kým mi Pán nezhasne, tak je to úžasné A čo ma po tom čo bude potom Na na na na na..... A čo ma po tom čo bude potom A čo ma po tom čo bude potom
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)
Loading comments...
Credits
- Writers
- Pavol Hammel
- Boris Filan