Tron

Lyrics
[Verse 1: P.A.T.] Prebdené noci už nerátam Lebo som unavený viac ako dávno predtým Nemám čas si ani zapáliť Utekám bezhlavo dopredu proti všetkým Dobre si pamätáme na ich tváre Brácho, dobre si pamätáme na ich hriechy Moja duša tá je doráňaná jazvami dodnes Ale veď vieš jak ťažko sa lieči Kľud, nikdy som nechcel nič Len mať sa fajn a k tomu byť šťastný Na onkológii som pochopil Jaký je môj život skurvene krátky A mal som tam kamoša, chcel som nech vyliečiť sa A veľmi som mu fandil Ale nedávno som bol na jeho pohrebe Bol mladý a volal sa martin Oni hovoria, že som sa zmenil Že to nejsom ja (že to nejsom ja) Keby vedeli, čo som si prežil Tak ma netrollia (tak ma netrollia) Kto si ty, aby som ti uveril? je to len póza Keď budem to najmenej čakať, ma bodneš Keď budem chcieť pomoc, ma nespoznáš Hyeny boli, aj budú, bratu Ale my sme už vyškolení na zradu Nosím reťaze, no aj kravatu Keď ma vidíš, tak vidíš ma trčať z davu Budú ťa skúšať a keď budú spokojní Započuješ ich jak krásne pradú Dávaj si pozor na seba, lebo sa ťa pokúsia Vyhodiť z vlastného hradu [Chorus: Alan Murin] Oukej, ževraj dostávam aj keď strácam Verím, že zvládnem všetko to, čo má prísť Že za tou bolesťou je spása Aj tak vždycky vyjde iba to, čo má vyjsť Ževraj dostávam aj keď strácam Každý deň nový príbeh (oukej) Tak píšem o tom, ako dá sa Tak píšem o tom, jak to vyjde [Verse 2: Momo] Vyhodili ma v lese Nech skapem, stratím zmysly Ja som sa vrátil v koži grizlyho Medveď telom a medveď v mysli Chcú nech mám hrad jak dracula Ale môj hrad, to je walt disney Točité schody, hore do izby V najvyššej veži plnia sa mi sny Vieš, keď chceš mať všetko Musíš prijať nejakú stratu No ja nezapredám tú dušu O pekla v tom tlaku Odmietol som sadnúť na kostnatý trón Cítil som pachuť Ale tá cesta pokračuje A ja nemám mapu Nevidím vás, ale viem to, že chcete môj trón Budem ho chrániť vo svojej mysli, nado mnou boh Neverím vám, keď počujem váš hlas cez telefón Budem sa strániť, nebudem hrať hry, hovorím stop Snívaj, ale nahlas Presne, ale navlas Radšej navždy ako mať raz Teplo nemeň na mráz Vedie nás svetlo nie len za dňa To je všetko, nie len za mňa Som svedkom svojho priania A za výsledkom budem stáť ja [Chorus: Alan Murin] Oukej, ževraj dostávam aj keď strácam Verím, že zvládnem všetko to, čo má prísť Že za tou bolesťou je spása Aj tak vždycky vyjde iba to, čo má vyjsť Ževraj dostávam aj keď strácam Každý deň nový príbeh (oukej) Tak píšem o tom, ako dá sa Tak píšem o tom, jak to vyjde [Outro: Alan Murin] To vyjde… to vyjde… Tak píšem o tom, jak to vyjde (to vyjde, to vyjde…) Aj tak vždycky vyjde iba to, čo má vyjsť Ževraj dostávam aj keď strácam Každý deň nový príbeh (oukej) Tak píšem o tom, ako dá sa Tak píšem o tom, jak to vyjde…
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...