Bonusik (Dla redaktorów)

Lyrics
Language:
[Skit: Rahim & Fokus] Obre, obre O Jezu... Jestem Strahwin O Jezu... I posłuchaj... Przepraszam... Nie mogę teraz... Dobrze, więc jest tak że jesteśmy Paktofifka To jest Fo, jestem Rah I ten... Chcieliśmy powiedzieć wam iż bardzo nie lubimy takich typowych zagrań komercyjnych Dlatego niektórzy mogą się poczuć urażeni tym co zrobiliśmy, z tym bonusikiem Ale chodzi o to To jest bonusik, nie? No Ma swój plusik, nie? Dokładnie i chodzi o to żebyście tak to odebrali właśnie Chcieliśmy dobrze aaa... Chcielibyśmy być po prostu dobrymi ludźmi, nie? No, kochamy was Robimy to co lubimy i kochamy was I zajebiście, nie?
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)
Loading comments...
Credits
- Writers
- Fokus
- Rahim