Pikes Peak

Lyrics
[Refren x2] Jeszcze wejdę na sam szczyt i dotknę gwiazd Nie wierzysz w nas? Jeszcze będzie czas Jak zobaczysz mnie i mój cały blask Pablo YSL Boy 2 [Zwrotka] Jestem całkiem sam, Ty skądś to znasz Nie chodzi mi o kumpli, ani o Was Kocham w to grać, choć to ciągły falstart Zawód wielki jak kanion w USA Nie wiem ile sprzedam płyt Chciałbym jak najwięcej, w sumie chciałbym z tego żyć Nie wiem ile nagram płyt Chciałbym jak najwięcej - może to ostatnie CD Nie wierzyłeś we mnie, nie mam tego za złe Jestem tylko człowiekiem i żyję normalnie Nie jestem biznesmenem jak ten, co udaje żabę Nie gram wielu koncertów - w sumie nie gram wcale Ale wiem, że gdzieś tam jest ta motywacja Żeby to nagrywać i Tobie to dawać Choć tak często myślę, żeby to rzucić w kąt Może kiedyś, na razie wiem to, że... [Refren x5] Jeszcze wejdę na sam szczyt i dotknę gwiazd Nie wierzysz w nas? Jeszcze będzie czas Jak zobaczysz mnie i mój cały blask Pablo YSL Boy 2
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Pablo Novacci