INTRO (AKVARIJNÍ SKIT)

Album cover art for "INTRO (AKVARIJNÍ SKIT)" by P T K

P T K - Non-Music, Spoken Word

INTRO (AKVARIJNÍ SKIT)

0 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

[Text skladby "INTRO (AKVARIJNÍ SKIT)"] [Skit] Včera mě napadlo, že bych si dal, eh, rybičky akvarijní Ty malinký, neonky, neonky do bongu Doufám, že to nebude, jako, eh, milovníci přírody, týrání rybiček Nebo něco takovýho Ale napadlo, protože bylo by to krásné, já mám bongy, v kterých je hodně vody A bylo by to, mhm, měly by to jako prolejzačky Třeba tenhle bong si myslim, že by byl stylový, kdyby ryba plavala dolů, pak by spadla, tam by se vymrdala Jako nenasaju ji nikde, protože tady jsou ty blokace Takže mi řekněte, proč ještě nikdo nemá akvarijní věci v bongách? Samozřejmě po třech, čtyrech použitích by byly unaveny Tak by se měnily ty ryby nebo ta voda Co si o tom myslíte, gádže?

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • P T K