Kevin

Album cover art for "Kevin" by Otsochodzi

Otsochodzi - Rap, Trap

Kevin

0 Plays

Duration: 2:18

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Refren] Zostańmy dzisiaj w domu, chcę oglądać Kevin sam w domu Mamy środek grudnia, a ja ciągle żyję gdzieś z boku Żeby znów nie robić nic, znajdę kilka powodów (O, o, o) Zostańmy dzisiaj w domu, chcę oglądać Kevin sam w domu Mamy środek grudnia, a ja ciągle żyję gdzieś z boku Żeby znów nie robić nic, znajdę kilka powodów (O, o, o, o, o...) [Zwrotka 1] Czy są jakieś pytania panie prokurator? Lekko zestresowało mnie to Kato Buch, buch, za to W sumie nie tłumacząc, zawsze jest za co Kiedy piąty raz mówisz zdrowie, ale chuj Bo na zdrowie to nie pójdzie, tylko nie masz już pomysłów na toast A wszystko dookoła, jakby dziwne i nudzi Nie będę analizował, czy ten singiel przekona [Break] Zostańmy dzisiaj w domu, chcę oglądać Kevin sam w domu Mamy środek grudnia, a ja ciągle żyję gdzieś z boku Żeby znów nie robić nic, znajdę kilka powodów (Haha) Zostańmy dzisiaj w domu, chcę oglądać Kevin sam w domu Mamy środek grudnia, a ja ciągle żyję gdzieś z boku Żeby znów nie robić nic, znajdę kilka pow-... [Refren] Zostańmy dzisiaj w domu, chcę oglądać Kevin sam w domu Mamy środek grudnia, a ja ciągle żyję gdzieś z boku Żeby znów nie robić nic, znajdę kilka powodów (O, o, o) Zostańmy dzisiaj w domu, chcę oglądać Kevin sam w domu Mamy środek grudnia, a ja ciągle żyję gdzieś z boku Żeby znów nie robić nic, znajdę kilka powodów (O, o, o, o, o...) [Zwrotka 2] Jak wielu wokół mnie ludzi, jak wielu szczerze kocha Trudno mi to ubrać w słowa, joł młoda Chciałaś czerwone poduszki i świece zapachowe Zrobię co chcesz, nazwij mój dom swoim domem Naszym domem Pada śnieg, kiedy piszę drugą część Odłożyłem sobie to na potem (Haha) 2 0 1 1 dzieci to my [Refren] Zostańmy dzisiaj w domu, chcę oglądać Kevin sam w domu Mamy środek grudnia, a ja ciągle żyję gdzieś z boku Żeby znów nie robić nic, znajdę kilka powodów (O, o, o) Zostańmy dzisiaj w domu, chcę oglądać Kevin sam w domu Mamy środek grudnia, a ja ciągle żyję gdzieś z boku Żeby znów nie robić nic, znajdę kilka powodów (O, o, o, o, o...)

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Otsochodzi