Igły

Album cover art for "Igły" by O.S.T.R.

O.S.T.R. - Rap, Hip-Hop

Igły

0 Plays

Duration: 3:07

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Intro: Fontam & VNM] Ostry na bicie? Stary, to nie jest ostry na bicie, to jest bit Megota i ten bit wcale nie jest ostry [O.S.T.R] Lasery, piana ??? jak w go go Pinacolada, ćwiara, nosy nad mąką Suki, gdy kasę dają słodycz jak pon pon Rajd jak Paryż Dakar, mordo ??? Boli mnie ręka, noga, mózg rozjebany Nic nie pamiętam, chociaż parę stów rozjebanych Mam luz, wielki guz, czoło jak Bajoranie Pasmo gór, mógłbym na nich uprawiać himalaizm Boli mnie jaki jestem, jaki mógłbym być W samozniszczeniu fan apokalipsy Żywy używam życia w GTA misji Czas mi spierdala niczym pasek klepsydry Niereformowalny, nieogar niewola wiąże mi umysł Haluny musze się włóczyć po nocach po nocach nawiedzam kluby Gruby jak balet, uzależniony od ludzi Boli mnie zbyt wiele rzeczy bym jeszcze chciał o tym mówić [Fukaj] Ból to czuję jak codziennie wstaję z łóżka Jeśli go niе czuję to po prostu się spóźniam Pracuję do późna żeby moja praca była wieczna Bo nic nie boli jak zmarnowany potеncjał 2021 wciąż mnie boli kiedy ludzie tu nie biorą się za siebie Zamiast pracować wolą dostać i to nazywają osiągnięciem Ja też dostałem, każdy patrzył na fart nikt nie patrzył na pracę, wow Zrobiło się poważnie, a najbardziej to mnie bolą małe rzeczy Jak to, że wciąż nie wiem czy się mówi meczów, czy też meczy I to mnie męczy niesłychanie jak moje plecy, które są zajechane Ale najbardziej to mnie boli jak ktoś stawia LeBrona pod Jordanem Joł, naprawdę [Cuty] Co cię boli? Wiesz co mnie boli? W maratonie trzymam tempo Trzeba przejść przez bagno, żeby dostrzec piękno Co cię boli? Ała, ??? czuje? Jak cholera Co cię boli? No przecież igły to są Czuje? Ał, czuje [Bilon] Sam w domu, sam znowu Gnijesz jak hejt na forum Coś porób, nie scrolluj Wolny od telefonów Nieusłana droga różą, ale w ciężkich narkotykach Moim wybawieniem okazała się muzyka Z ciemnej doliny można znaleźć się na szczytach Kryzysową narzeczoną wyjebałem do śmietnika Musi boleć musi boleć Żeby znowu siąść przy stole Żeby znowu wyszło słońce I wszystko co boli popłynęło z prądem [VNM] Ostatni raz widziałem cię na peronie Kiedy oboje wzięliśmy PKP, każde w swoją stronę Dla mnie początek epoki lodowcowej Nienawidzę mrozu mimo to na śnieg wydałem miliony monet Chciałbym być taki clever częściej Ale to było za duże pierdolnięcie Spłonęły expectations kiedy wiedziałem, że straciłem ciebie na zawsze Dzisiaj wiem niewiele więcej A muszę zamknąć ten rozdział By być gotowy co los da A na razie zobojętnienie i niemoc rosną na zasadzie paraboli Mimo, że nie widać tego co dzień po mnie to mnie boli [Cuty: DJ Flip] Co cię boli? Wiesz co mnie boli? W maratonie trzymam tempo Trzeba przejść przez bagno, żeby dostrzec piękno Co cię boli? Ała, ??? czuje? Jak cholera Co cię boli? No przecież igły to są Czuje? Ał, czuje [Outro: Fontam & VNM] Bilon, dziękuję ci, że zaśpiewałeś na tym newschoolowym bicie, c'mon man szacunek Nawinął też Fukaj, O.S.T.R, na cutach DJ Flip A ja? A ja? VNM

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • O.S.T.R.
  • Fukaj
  • Bilon
  • VNM