Zajęta linia

Album cover art for "Zajęta linia" by Okekel

Okekel - Rap

Zajęta linia

0 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Intro] Berkjee cookin' it [Refren] Gadam pojebane rzeczy bratu, nie mogę oddychać Od jebanego stresu, pewnie mają mnie za świra Mam lęki i fobie chciałaby to zdzira Żeby ktoś jej współczuł, żeby ktoś ją widział Dajesz mi siano albo się zawijasz Skończyły się czasy jak się upominam Zaraz puszczam bomby to będzie panika Zastanów się proszę jak się tu odzywać Znowu się gibię jakbym dostał hiba Ziomal mój trzy paki wyda na giba Ma być tu dym jakbyś papieża witał Jestem na tym, co mnie przy życiu trzyma Znowu: mikrofon, cztery ściany, blizna Na moich wspomnieniach i mamy finał Z całą ekipą dziś wchodzę na VIPa Drugi mam uścisk, nie podam na wita [Zwrotka 1] Nie wrócę do domu nie pozwolę żeby tata mnie zobaczył w takim stanie Nie mogę odpuścić to jest misja, nie zadanie Kładę się na wyro jest chyba 5 nad ranem Wracam przemielony, wkurwiony i zarobiony Duża kasa może zażegna demony Nie dają mi spać, więc pod oczami mam wory Jeden mi powiedział ten rok będzie przełomowy [Bridge] Tak jest, mała tak jest chciałem być tu nie gdzie indziej Wiem, naprawdę wiem co to jest chujowe życie Nie, nie trafią mnie bo za sobą duże krycie Wiem ile wart jestem, mam teraz zajętą linię [Zwrotka 2] Ja rozumiem moją winę tracę już do tego siłę Kto będzie za mną płakać, kogo łzy będą prawdziwe? Kto wykona wendetę, a ktoś jednak mnie zabije W dzień mówię zajebiście w nocy już inaczej myślę O-o-o Mam dobre intencje Nie chcę już słyszeć tłumaczeń ja gadam jedynie prawdę [Refren] Gadam pojebane rzeczy bratu, nie mogę oddychać Od jebanego stresu, pewnie mają mnie za świra Mam lęki i fobie chciałaby to zdzira Żeby ktoś jej współczuł, żeby ktoś ją widział Dajesz mi siano albo się zawijasz Skończyły się czasy jak się upominam Zaraz puszczam bomby to będzie panika Zastanów się proszę jak się tu odzywać Znowu się gibię jakbym dostał hiba Ziomal mój trzy paki wyda na giba Ma być tu dym jakbyś papieża witał Jestem na tym, co mnie przy życiu trzyma Znowu: mikrofon, cztery ściany, blizna Na moich wspomnieniach i mamy finał Z całą ekipą dziś wchodzę na VIPa Drugi mam uścisk, nie podam na wita

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Okekel