Kako Je Moglo

Lyrics
[Tekst pesme "Kako Je Moglo"] [Uvod] (Klan, Shondon) Kako je moglo da se čuje za nas? Oni se to pitaju, jer to im je bolno, da to im je bolno Kako je moglo da se čuje za nas? Oni se to pitaju, jer to im je bolno, da to im je bolno [Refren] Kako je moglo da se čuje za nas? Oni se to pitaju, jer to im je bolno, da to im je bolno Nikad nije moglo da nas ikako pipnu, zaustave priču Za njih je to mnogo, da to im je mnogo [Strofa 1] Nisam od juče, skontam priče koje sklapate Musavi mi od farbe, prsti znam kada me farbate Ponavljam to opet, jasno znam kada me farbate Kada pričate se vidi i čuje da lažete Å ta to spominju? - O kakvim bifovima govore? Å ta god da spominju, znam treba da odmore Svi spominju-, nikada bre da se otvore Mi nismo kao vi, kažu mi samo "Jako doktore" [Strofa 2] Ne želim groupie-je, ne želim Yesmen-e Nećemo stajati sve dok nas ne krene Al' ne od muzike, ne pravim muziku da decu Što juče su bacila pelene Gledam klince nešto mlataraju udovima Ima ih sijaset, uskoro su svi u dugovima Uskoro na bupovima, a neki sa pubovima Jebe mi se, trčim na terenu, tu u dudovima [Refren] Kako je moglo da se čuje za nas? Oni se to pitaju, jer to im je bolno, da to im je bolno Nikad nije moglo da nas ikako pipnu, zaustave priču Za njih je to mnogo, da to im je mnogo Kako je moglo da se čuje za nas? Oni se to pitaju, jer to im je bolno, da to im je bolno Nikad nije moglo da nas ikako pipnu, zaustave priču Za njih je to mnogo, da to im je mnogo
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- NFL Mateja