Két szürke ember

Lyrics
[Verse 1] Járom az utcákat Keresek egy elmúlt boldogságot Az őszi esőben Most is mindig, mindig csak rád várok Ezer kis emlék int mindenütt felém Két embert látok, s már rád gondolok én [Verse 2] Két szürke ember az utcán bolyong Megfogják egymás kezét Őszi eső pereg, fájó emlék remeg Az én bolondos szívemen át [Verse 3] Két szürke ember a sok száz között Mennek csak, egyik se szól Ez a fiú és lány nem is tudják talán Hogy ők egymással mily boldogok [Verse 4] Rég volt, mikor még így bolyongtam Én is veled, nagyon rég Aztán elmúlt minden és új boldogságot Nem találtam sehol még [Verse 5] Két szürke ember, egy fiú, egy lány Rám néznek, s mennek tovább Könnyes a két szemem, te rád emlékezem Hová tűnt az a nagy boldogság? S fájó szívemmel megyek tovább
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Rákosi János