O czymś innym

Lyrics
[Tekst piosenki "O czymś innym"] [Zwrotka 1: Natalia Przybysz] Chcę żyć życiem O czymś innym O czymś innym żyć I przestać szukać imion Na odwieczny deszcz Który pada na zewnątrz Który pada do środka Która pada nade mną To już przeszłość A dzisiaj chcę żyć [Refren: Natalia Przybysz] Zabierz mnie z tych szarych bloków Zimnych obłoków, schematów i szkód Gilgocz do łez, odczaruj, nakarm Ogrzej przeziębiony pęcherz Zabierz mnie z tych szarych bloków Zimnych obłoków, schematów i szkód Gilgocz do łez, odczaruj, nakarm Ogrzej przeziębiony pęcherz [Zwrotka 2: Mrozu] Chcę czuć chwilę Każdym zmysłem Każdym zmysłem czuć I nie być widzem jak w kinie Gdy scenariusz mój W którym staję wciąż na głowie W którym wszystko jest odwrotnie Gdzie angielską mam pogodę od lat Chociaż w gardle miewam gwoździe I ściśnięty mój żołądek Każdą chwilę tak jak człowiek chcę czuć [Refren: Mrozu, i Natalia Przybysz] Wezmę cię z tych szarych bloków Zimnych obłoków, schematów i szkód By śmiać się do łez, samego rana Zasypiać pod nieba sеrcem Wezmę cię z tych szarych bloków Zimnych obłoków, schematów i szkód By śmiać się do łеz, samego rana Ogrzać się pod nieba sercem Wezmę cię z tych szarych bloków Zimnych obłoków, schematów i szkód By śmiać się do łez, samego rana Zasypiać pod nieba sercem
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Natalia Przybysz
- Mrozu
- Jurek Zagórski
- Mateusz Waśkiewicz
- Pat Stawiński
- Kuba Staruszkiewicz