BUDE LÍP

Milion Plus & Kamil Hoffmann & Hasan & Nik Tendo - Rap, Slovenský Rap
BUDE LÍP
19.4K Plays
Duration: 3:06
Lyrics
[Text skladby "BUDE LÍP" ft. Kamil Hoffmann & Hasan & Nik Tendo] [Intro] Konex got 'em beatz, doe [Hook: Nik Tendo] Já chci, abys to poslouchal, když cejtíš se špatně Chci, abys to poslouchal, když bude ti smutno Chci, abys to poslouchal, když je ti do pláče Chci, abys to poslouchal, když je všechno na hovno Já chci, abys to poslouchal, když cejtíš se špatně Chci, abys to poslouchal, když bude ti smutno Chci, abys to poslouchal, když je ti do pláče Chci, abys to poslouchal, když je všechno na hovno [Verse 1: Nik Tendo] Budím se s kocovinou, otevřu okno Nebo mám radši otevřít další láhev, s další láhví neucejtím nic Když otevřu okno, vidím svět, co mi neříká nic Mi neříká nic (Yah, yah), mi neříká nic (Yah) A když se cejtím na hovno Mám hudbu, co si pouštím, aby bylo líp Díky svý rodině mám lidi, za kterejma můžu jít Ve dvou všechno líp Já mám celou smečku psů, takže jenom rok od roku líp Díky, nic víc (Nic víc), nic víc (Nic víc), nic víc (Nic víc) Díky, nic víc (Nic víc), nic víc (Nic víc), nic víc (Nic víc), nic víc (Nic víc) Díky, nic víc (Nic víc), yah [Verse 2: Hasan] Jedu v káře, život krátkej (Yeah-yeah) Koukni mi do tváře, nejsem blázen (Ne, ne) Moře, pláže, modrá záře (Modrá záře) Někde v dálce, někde v dálce Lítat někde nahoře, pak spadnou na zem (Na zem) Získávat a zase ztrácet (Yeah-yeah) Prázdný pohledy a prázdný fráze (Yeah-yeah) Pojďme se smát, zejtra bude do pláče, bude do pláče [Hook: Nik Tendo] Já chci, abys to poslouchal, když cejtíš se špatně Chci, abys to poslouchal, když bude ti smutno Chci, abys to poslouchal, když je ti do pláče Chci, abys to poslouchal, když je všechno na hovno Já chci, abys to poslouchal, když cejtíš se špatně Chci, abys to poslouchal, když bude ti smutno Chci, abys to poslouchal, když je ti do pláče Chci, abys to poslouchal, když je všechno na hovno [Verse 3: Kamil Hoffmann] Yeah-oh, a ne vždy všetko hrá tak, ako má-á Keď všetko Slnko pohltila tma-á Vtedy, keď máš pocit, že si sá-ám Chcem, aby si počul tento track (Ah) Yeah-oh, a ne vždy všetko hrá tak, ako má-á Keď všetko Slnko pohltila tma-á Vtedy, keď máš pocit, že si sá-ám Chcem, aby si vedel, že to neni tak [Outro] Milion Plus
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Kamil Hoffmann
- Hasan
- Nik Tendo
- Konex