Kam Mám Jít?

Album cover art for "Kam Mám Jít?" by Vladimir 518

Vladimir 518 - Rap, Český Rap

Kam Mám Jít?

0 Plays

Duration: 4:26

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Text skladby "Kam Mám Jít?"] [Verse 1: Vladimir 518] Já jsem malej harant a nemám kde spát Tak kouřím crack a hledám lepenkovou krabici Kam bych si lehl a usnul, smrady od bot cejtil můj nos Praha, to je penerů ráj, hlavně Žižkov, tam hrozně se máš Praha, to je všech dětí ráj, na Smíchově, tam moc moc se maj Jsem malý děcko, který neví, co se kolem děje Rodina kráchla, máma spolkla porci bez naděje Fotr je pirát, vidí sebe, na rodinu sere Kudy kam kam, kudy kam kam Jsem malej harant, všude přede mnou zavíraj dveře Stydím se za svý hadry, děti do mě za to kere Svůj mobil nemám, táta propil, pije na sekеře Kudy kam kam, kudy kam kam [Chorus] Kam mám jít? Když nikdo není na mý straně Kam mám jít? Denně balancuju na tý hraně Kam mám jít? Nеvím, kudy kam, kam Kam mám jít? Sakra, kam mám jít? Kam mám jít? Když nikdo není na mý straně Kam mám jít? Denně balancuju na tý hraně Kam mám jít? Nevím, kudy kam, kam Kam mám jít? Sakra, kam mám jít? [Verse 2: Hugo Toxxx] Díky bohu měl jsem skvělý dětství Vždycky jsem věděl, že mám velký štěstí Zatímco já dostával lásku a klid V bytě naproti cigán rozdával pěstí Každejch čtrnáct dní bylo extempore Jarda ví wosap, teď jsi v textu, more Vidím tě, jak házíš po těch bábách bordel Pak si šel chcát, tím jsi zvýšil svý skóre Byla to prdel proti tomu, co dělala Matka Soňa – syna odmala řezala Jeho sociální pracovnice mi to říkala Zestárnout a vypadnout pryč je nejlepší pro Romana Přesně tak [Chorus] Kam mám jít? Když nikdo není na mý straně Kam mám jít? Denně balancuju na tý hraně Kam mám jít? Nevím, kudy kam, kam Kam mám jít? Sakra, kam mám jít? Kam mám jít? Když nikdo není na mý straně Kam mám jít? Denně balancuju na tý hraně Kam mám jít? Nevím, kudy kam, kam Kam mám jít? Sakra, kam mám jít? [Verse 3: Vladimir 518] Máma mě potom dala na výchovu k mojí tetě Teta mě nechce doma, ráda by mě stáhla z kůže Za trest mi típá cigarety o mý malý ruce Nevím, kudy půjdu, nevím, kudy kam Džíny, dětství i PSP – to všechno nemám, každý dítě to ví Moře, lásku a LEGO Star Wars – to všechno nemám Přece nechci Rolls-Royce [Verse 4: Hugo Toxxx] Znal jsem kluka, bydlel blízko mě, byl to problémák Kousal děti ve školce, malej drzej darebák Nechtěl mluvit, nechtěl nic, nechtěl si s nikým hrát Postupně mi došlo, že ho vlastně nemá nikdo v lásce Fotr ho bil, teď se potácí jak debil ulicí a civí do zdí Čumí, jak kdyby nebyl – kluk totiž sedí a lidi z hoodu vědí Vo kom je, kurva, řeč. Celkem nás to bolí Láďa R krájel mrtvolu jak zelí, dostal dvacet let a jeho fotr nepíp Skvělý – možná by bylo lepší, kdyby Láďa byl s někým Kdo by ho zvládnul nebít [Chorus] Kam mám jít? Když nikdo není na mý straně Kam mám jít? Denně balancuju na tý hraně Kam mám jít? Nevím, kudy kam, kam Kam mám jít? Sakra, kam mám jít? Kam mám jít? Když nikdo není na mý straně Kam mám jít? Denně balancuju na tý hraně Kam mám jít? Nevím, kudy kam, kam Kam mám jít? Sakra, kam mám jít? (Kam mám jít, kam mám jít, kam mám jít, kam mám jít)

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Vladimir 518
  • Hugo Toxxx