Savke

Lyrics
[Tekst pesme "Savke"] [Intro] Ej, yo-yo [Verse 1] Ovo je pesma za tebe, da se na nebu veseliš Moj pogled je u časi, duša je gorka kô Pelin I ništa nije isto, bez tebe nestaje grad Hrabri umiru prvi, dobar umire mlad A ti si moj brat, na licu osmeh za deset Kad prostrujiš kroz grad padali su u nesvest Bio si hrabar i lud, čovek bez izuzetka Junaci kao ti jači su od metka Svakog dana poželim da me budi tvoj glas Te noći kad si ubijen, ubili su sve nas Moj život nije isti, sve puklo je na pola Još pamtim zadnji osmeh dok mašeš mi iz kola U meni mnogo bola, a znam da voliš osmeh Ovu tekilu pijem za tvoju dušu i koske Ovu tekilu pijem dok trljam na ranu sol Moj Miškec je ubijen, uzeo ga je Bog [Verse 2] Ovo je pesma za tebe, za moga kuma i brata Samo nebo je večno, ono moju bol shvata Sad si negde gore u Versace odjelu Slušaš o svome delu dok rolaš Bembaru belu I znam da furaš osmeh i kažeš: "To je moj brat" Ti nisi znao za posle, rolô si trista' na sat Voleo žene, kafanu, cigane, teretanu Svi su bili smešni, držô si grad na dlanu Još kad smo deca bili, nisi znao za strah Zajedno snove snili, a gde je sada moj brat? Gde je onaj čovek od kog su prezali svi? Ovaj grad je mrtav od kada ti nisi živ Dao bih sve Å¡to imam za pet minuta sa tobom Najbolji odu prvi da stoje hrabro pred Bogom Ovu čašu pijem da duša nađe ti spas Moj Savke je na nebu, smeje se dok čeka nas
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- MCN