Walc dla outsiderów

Lyrics
Żeby nam się chciało chcieć Od nadziei kwit w kieszeni mieć Na pojutrze Żeby serca nam nie ściskał żal Kiedy wiosny odlatują w dal Coraz krótsze Żeby nie raniły drzazgi łez Pod powieką Żeby grając w ciemno wygrać też Na swój żeton By samotnie nie przepijać klęsk Mieć miłości łyk i wiary kęs Żeby nam się jeszcze chciało Chociaż to tak mało jest Graj harmonio, trzymaj ton Dla wytwornych byłych żon Dla tych chłopców z deszczu Po czterdziestce Którym nie wychodzi, ale Ciągle młodzi są Grajcie skrzypce na trzy pas Bo za lipcem luty gna Para mknie za parą W dal za dalą Posiwiała mała, co na disco Wczoraj szła Żeby nam się jeszcze chciało tak Podnieść żagle, gdy zawieje wiatr W pełni lata Jeszcze raz przypomnieć sobie film O tym dworcu, co dla dwojga był Całym światem Żeby pies pod naszym dachem deszcz Mógł przeczekać By samemu moknąc trafiąc gdzieś Na człowieka By na łańcuch nie zamykać drzwi A nie wchodzić tam, gdzie rozum śpi Żeby nam się jeszcze chciało Choć tak mało mamy dni Graj harmonio... Graj muzyko. Jest jak jest Czas umyka i my też Tylko mgły za nami Mgły za mgłami A ty graj muzyko Póki jeszcze grać nam chcesz
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...