Bejt High

Lyrics
Chtěl bych si zapálit a bejt high Chtěl bych si zapálit a bejt high Chtěl bych si zapálit a bejt high Chtěl bych si zapálit a bejt high Židle a místnosti, dveře Do místnosti, skleněný průhledy Místo zdi zvědavý pohledy skrz zdi Lidi v místnosti, opice za zdí Zvířata do místnosti, lidi za zdí Slova co nezní, nikdo nerozumí Třetí generaci, nikdo neví co Je za tou skleněnou zdí dál V tý místnosti sedím teď sám Otázky pokládám, odpovídám Nerozumím slovům co říkám Utíkám, utíkám, dokola Kolem místnosti běhám Dokola, dokola, dokola ptám Se sám sebe, proč to dělám? Chtěl bych si zapálit a bejt high Chtěl bych si zapálit a bejt high Chtěl bych si zapálit a bejt high Chtěl bych si zapálit a bejt high Moc blízko ty zdi, dělaj Úzkosti a pes v koutě ohryzává Kosti, myšlenky ukradený Z mysli, omámený smysly Nesmysly o mě tancujou kolem Pohádky, příběhy, zmrd jsi, sbohem Budiž ti odpuštěno, jsem bohém Drtím rap v Praze jak Golem Chtěl bych si zapálit a bejt High, chtěl bych si zapálit A bejt high, teď to ale nemůžu Dát, teď to ale nemůžu dát Židle a místnosti, dveře Do místnosti, obrazy červený Barvy, na zdi má hlava klíč Otvor skrz svůj rap otvírám Poklop, tak hledej poklad Mý tracky nejsou easy, simple Mý tracky nejsou schýzy, krypl Nejsem v sarkofágu Gýzy, jsem Hubble dál od hvězdy na Marsu Mý tracky nejsou easy, mám Klíč, klíč, abych otevřel víc Chci otevřít abych viděl výš A popsal vám, co jsem viděl blíž Chtěl bych si zapálit a bejt high Chtěl bych si zapálit a bejt high Chtěl bych si zapálit a bejt high Teď to ale nemůžu dát...
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Marat