Vybitá baterie

Lyrics
(Vybitá je baterie na nula, vybitá je baterie na nula Vybitá je baterie na nula, vybitá je baterie na nula) Já sem unavenej A kapsa plná stresu (nevim kam) Mood je rozladěnej a já ho s sebou nesu (aha) Z lidí otrávenej A já sem z toho v tracku (nech mě bejt) Budu odhalenej o tom jak se dneska nemám Nečekej, že budu dělat tracky jenom Že se mám fajn (né) Jak špatně usnu, noční můry, potom špatně vstal Domrdávaj mě věci, co sem neřešil a schoval Lásko mám problémy, co sem maskoval Double cup a dvojitá vodka, aha (aha) Sypu k tomu zboží vod zdroje, aha (aha) Unavenej, rozladěnej, roztavenej, zpomalenej Rozkalenej, otrávenej, vytmavenej, ejej Vybitá je baterie na nula Neřešim to, je to jedno, deme dál Vybitá je baterie na nula Jednou blbec, jednou nikdo, jednou král Vybitá je baterie na nula Neřešim to, je to jedno, deme dál Vybitá je baterie na nula Jednou blbec, jednou nikdo, jednou král Včera bylo fajn, svět jen burácel Dneska sem vybitej Duracell Sem přebral, zas mi to nebere Důvod je, že ráno smotám s večerem Malý problémy na kupu sou zvětšené Malý rány na srdce sou zvěčněné Proto sou fajn message zprávy nečtené Na menu slaný slzy a úsměv, né Blbý ráno, zas bylo blbý ráno Toxickej, zas bylo přebíráno (hodně) Nechci, aby bylo probíráno (ticho, ticho) Nevadí, třeba jindy áno Vybitá je baterie na nula Neřešim to, je to jedno, deme dál Vybitá je baterie na nula Jednou blbec, jednou nikdo, jednou král Vybitá je baterie na nula Neřešim to, je to jedno, deme dál Vybitá je baterie na nula Jednou blbec, jednou nikdo, jednou král
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Maniak
- Deynyel