Půlnoční dekadence

Lyrics
[Verse 1] Piju white sauvignon, mam v hubě lexikon Lexaurin a víno, jsme opic pavilon Vyjeme na Měsíc, pijeme půl měsíce Na celý náměstí, do cely nechcem jít Flaška je bez víka, láska je na víkend Všechno to polyká, oči má zalité Bez křídel úlety, bez auta ujetý Bez zbraně střílíme, bez vraždy zabijem Basa mi míchá drink, nasrat na efedrin Blbě z lidí, kinedryl, v noci my nespíme, drill Tvrdej jako Karel Kryl, záda ti každej kryl Když se ti dařilo, něco se posralo Stádo se splašilo, jen dole poznáš kdo S tebou může jít vejš, roztočit tornádo Tisíce, levej cash, vypadni nech mě bejt [Bridge] Vychladni nech mě bejt, vypadni nech mě bejt Vychladni nech mě bejt, vypadni nech mě bejt Vypadni nech mě bejt, vypadni nech mě bejt Vypadni nech mě bejt, vypadni nech mě bejt Vypadni nech mě bejt, vypadni nech mě bejt [Chorus] Ja, ja, ja, půlnoční dekadence Ja, ja, ja, život je M&M's Ja, ja, ja, schovej se, jdeme ven Co máme my, už nám nikdo neveme Ja, ja, ja, půlnoční dekadence Ja, ja, ja, život je M&M's Ja, ja, ja, schovej se, jdeme ven Co máme my, už nám nikdo neveme [Verse 2] Má family je frost, každej z nás je boss A nemyslim bez bot, my nejdeme přes bod Když se sami pobodáme, my se vám nepodobáme Jsme tam, když se chleba láme, hledáme svobodu, ámen (ah) Žeru rap jak ramen, žeru pussy k ránu Vrána k vráně sedá, hledám sílu, Jedi Mrdám kecy, že daj, jsou suchý, Sahara Nic není zadara, my nahoru pára I malej zmrd to může rozsekat jako Yoda Dělal jsi ramena, jsem tě přeskočil jak Kodak [Chorus] Ja, ja, ja, půlnoční dekadence Ja, ja, ja, život je M&M's Ja, ja, ja, schovej se, jdeme ven Co máme my, už nám nikdo neveme Každej s tebou musí mluvit, nikdo s tebou nechce mlčet
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Maniak