Děti z Ballerbynu

Album cover art for "Děti z Ballerbynu" by Maniak

Maniak - Rap, Český Rap

Děti z Ballerbynu

0 Plays

Duration: 3:45

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Chorus] Oni řikaj tam je cesta, já jim říkám nazmar Oni řikaj čas je přestat, já jim říkám nazdar Oni říkaj proč si nespal? Já jim říkám naschvál Oni říkaj pusť se vesla, já jim říkám nasrat Oni řikaj tam je cesta, já jim říkám nazmar Oni řikaj čas je přestat, já jim říkám nazdar Oni říkaj proč si nespal? Já jim říkám naschvál Oni říkaj pusť se vesla, já jim říkám nasrat [Verse 1] Učit se, chodit do školy mi nikdy nešlo, došlo mi Že musím hledat obzory, jinou cestu, ne po vzorech Je fakt těžká, mám mozoly, neovládli mě jak konzoli Když nemám chuť tak osolím, občas to poseru, to sorry Chyby jsou mý posily, my jsme se nikdy neprosili Bejt přízemní se nosí líp, než říkat co chceš, to si piš To neumím a nechci, ne, cestuju a sem furt v akci, man Furt zvyšuju ten decibel, já riskuju, nejsem v kléci, ne [Pre-Chorus] Ne, já si nehraju na hrdinu Jen se snažím, já jsem dítě z Ballerbynu Lítám tam a zpátky, jednoduše plynu Dítě z Ballerbynu, dítě z Ballerbynu Ne, já si nehraju na hrdinu Jen se snažím, já jsem dítě z Ballerbynu Lítám tam a zpátky, jednoduše plynu Dítě z Ballerbynu, dítě z Ballerbynu [Chorus] Oni řikaj tam je cesta, já jim říkám nazmar Oni řikaj čas je přestat, já jim říkám nazdar Oni říkaj proč si nespal? Já jim říkám naschvál Oni říkaj pusť se vesla, já jim říkám nasrat Oni řikaj tam je cesta, já jim říkám nazmar Oni řikaj čas je přestat, já jim říkám nazdar Oni říkaj proč si nespal? Já jim říkám naschvál Oni říkaj pusť se vesla, já jim říkám nasrat [Verse 2] Říkal jsem nechci pracovat, teď mi došlo, že to chci furt Dělat svý věci, válcovat a potom pěkně v noci tour Říkal jsem nechci nikam jet, teď mi došlo, že to chci furt Poznat celej svět nazpaměť a potom zpátky v noci tu Říkal jsem nebudu poslušnej a teď mi došlo, že měl sem recht Vždycky jsem byl ten dost hlučnej, neskrývám věc, co mě sere Možná to vyjde, možná ne, neřeším, nejsem posranej Každá věc má fakt dost stránek, nejedu rovně i do stran, man [Pre-Chorus] Ne, já si nehraju na hrdinu Jen se snažím, já jsem dítě z Ballerbynu Lítám tam a zpátky, jednoduše plynu Dítě z Ballerbynu, dítě z Ballerbynu Ne, já si nehraju na hrdinu Jen se snažím, já jsem dítě z Ballerbynu Lítám tam a zpátky, jednoduše plynu Dítě z Ballerbynu, dítě z Ballerbynu [Chorus] Oni řikaj tam je cesta, já jim říkám nazmar Oni řikaj čas je přestat, já jim říkám nazdar Oni říkaj proč si nespal? Já jim říkám naschvál Oni říkaj pusť se vesla, já jim říkám nasrat Oni řikaj tam je cesta, já jim říkám nazmar Oni řikaj čas je přestat, já jim říkám nazdar Oni říkaj proč si nespal? Já jim říkám naschvál Oni říkaj pusť se vesla, já jim říkám nasrat

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Maniak