To je vražda, napsal

Lyrics
[Text skladby "To je vražda, napsal"] [Verse 1] Toto je vražda, napsal a vydal, toto je touchdown, nahrál a střelil Hudba na OF, protože mrdá, já jedu tvrdě od malýho kida Neviděl, nevim, já držim basu, nezažil, nebyl, neřeknu trasu Hraju to x let, natočim film, pozadí mixlý, ulhaný a real Přidáme spice na další album, ať reprák hraje, to co mi dal bůh Projel republiku, přeháněl kalbu, musel ji zastavit, vyčistit malbu Nebude bullshit, bude jen music, nahřeju uši, k tomu jacuzzi Zapínám život, když zhasínaj světla, pusť to dětem, dospělým, děvkám (Děvkám) [Bridge] T-t-to je— T-t-to je vražda, to je vražda Napsal a vydal, vy-y-yda-y-yda-y-yda, vydal T-t-to je, t-t-to je, t-t-to je, t-t-to je vražda Mani-AK-47, Mani-AK-47 [Verse 2] Jsem sloky drticí, hooky ničící zmrd, netrefíš beat, sis na něm kotník zvrt MND bars, vlastnim na nich celej vrt, zabít ten beat víc, než zabijí smrt Ode dne jedna sám za sebe (Sebe), zažil jsem teplo, sáh na sever (Sever) Temný dny, tak už se seber (Seber), až moc špíny, je čas být sober (Sober) Prodávám věc (Věc), neprodat se (Se), zaplatit vše (Vše), nikdy na cech (Cech) Nezávislej kluk (Kluk), zapíná to blok (Blok), děkuju všem bros (Bros), Mani aka cvok (Cvok) [Outro] Ach Ano An-An-An-An, Ano Hudba na O-OF-O-O-OF O-O-O-OF OF, hudba na OF, protože mrdá
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Maniak