Apatyka

Lyrics
Suďme a buďme souzeni Přejme – bude nám přáno Nespásat trávu bratřím svým Těm nejbližším Když v apatyce nekoupíš Že moudřejší je ráno? Však ráno je jen modřejší Modřejší, to víš Mluv nebo mlč – že prohloupíš? Však obého je třeba Když začnou lámat chleba půl Chleba půl
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)
Loading comments...
Credits
- Writers
- Ondřej Soukup
- Gabriela Osvaldová