27Klub

Lyrics
[Text skladby "27Klub" ft. ADAM2K52, Dokkeytino] [Intro: Luca Brassi10x] Yeah, mhm, yeah Tristan je fuego má ice Yeah, yeah, yeah, mhm Yeah, yeah, mhm [Chorus: Luca Brassi10x] V karanténe na drogách to nahrávame furt Cobain Kurt, my sme 27, 27Klub Ideme dnu (Yeah, yeah, yeah) Do pekla máme vstup do pekla máme vstup [Post-Chorus: Luca Brassi10x] Vyvolení Bipolar boys, Yungfakgod Vy ste kto? Z nuly až na top Z nuly až na top [Verse 2: Dokkeytino] Luca, Adam, Tino (Yeah, yeah, yeah) Vačky parmigiano (Huh, huh) Desať trackov za noc, smart primitívos (Huh) 27 g's, za noc klub, mašinavelly, robím hluk (Hluk) Počkaj, wait, zachovaj kľud (Kľud) Dávno vieš, že máme juice (Juice) Ja mám nový lean, plný zip (Zip) Vy postaviť sa zo stoličky - ze stoličky vztyk (Vztyk) Zoberiem ťa dnes v noci na trip (Trip) Dávno vieš že môj štýl je sick, sick [Verse 3: Luca Brassi10x] Poslеdných šesť rokov si nepamätám, bol som asi high Ostatných 19 stál na ihrisku, sponzoring od Nike Ľudia na mňa dnеska ziapu to je Vladko Vladko Ajs Rok a pol dozadu Dubaj flex, Dior ako Weiss Polka Bratislavy pozná veľmi dobre moje meno Nemôže za to rap, môže za to yeyo Navždy za svôj blok, rest in peace Alain Delon Mohol som to dropnúť päť rokov nazad brate keby sa mi chcelo [Verse 4: Adam2k52] Suka vlezla, aby fúkla Okej, nebudem ťa púšťať Glock, Glock, za, nami spúšť, ya White, white, biely kokain Teplo nie je ti tak nechoď ani medzi nás Byť dirty jako špina [?] Hudba dôležitá v živote jak Medzi ľuďmi nosím C ako kapitán Moju ženu volám Lolita, yeah Oblizujem kopytá Jebeme ako kone je nevyspatá My jebeme ako kone je nevyspatá [Chorus: Luca Brassi10x] V karanténe na drogách to nahrávame furt Cobain Kurt, my sme 27, 27Klub Ideme dnu (Yeah, yeah, yeah) Do pekla máme vstup do pekla máme vstup V karanténe na drogách to nahrávame furt Cobain Kurt, my sme 27, 27Klub Ideme dnu (Yeah, yeah, yeah) Do pekla máme vstup do pekla máme vstup [Outro: Luca Brassi10x] Tristan je fuego má ice Dokkey-Dokkey-Dokkeytino, Adam2K52 One take kings, freestyle kings Tristan je fuego má ice, yeaj Vrátil som sa z Emirátov ako Vlado Weiss, brr Ako Vlado Weiss brr
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- ADAM2K52
- Dokkeytino
- Luca Brassi10x